_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się 29 listopada br. (czwartek) o godz. 15:00 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: zimowe ozdoby z papieru. Zapisy w świetlicy MGOK! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Dnia 22 listopada w sali MGOK odbyły się kreatywne warsztaty dla dzieci. W związku ze zbliżającymi się Andrzejkami dzieci mogły „wyczarować” samodzielnie zaprojektowane kapelusze. Z brystolu oraz kolorowego papieru powstały prześliczne kapelusze czarodziejów i czarodziejek. Każde dziecko wykazało się zręcznością i pomysłowością. Na koniec warsztatów czekał na wszystkich uczestników słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się już 22 listopada br. (czwartek) o godz. 15:30 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: zaczarowany kapelusz. Zapisy w świetlicy MGOK! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców w dniu 30 listopada br. na obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadające rokrocznie na dzień 3 grudnia. Uroczystość pod patronatem Burmistrza Pana Marka Kołodziejczyka odbywa się już po raz trzeci w naszej gminie.

Czytaj więcej...

11 listopada jest to szczególny dzień dla każdego Polaka. 11 listopada 1918 roku, po 123 latach spędzonych pod zaborami ze strony Rosji, Prus i Austrii, Polska odzyskała niepodległość. Wspomnieniem tego wydarzenia stały się, organizowane w całej Polsce, obchody ku uczczeniu tego wyjątkowego dnia.

Czytaj więcej...

Zapraszamy Wystawców do zaprezentowania się na „Kiermaszu Bożonarodzeniowym”, który odbędzie się 15 grudnia (sobota) w godzinach 15:00 – 17:00 na Placu Kultury przy MGOK Cybinka

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza stowarzyszenia, firmy i osoby prywatne do wzięcia udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Osoby chcące wystawić swoje produkty lub atrakcje na kiermaszu prosimy o kontakt: nr telefonu 68 391 13 42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia.

Czytaj więcej...