Klub Komedii

MGOK Cybinka i KLUB KOMEDII zapraszają na wieczór pełen pozytywnej energii, uśmiechu i improwizacji w najlepszym wydaniu. Sotkanie z nieprzeciętnym humorem odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 18 w sali widowiskowej MGOK Cybinka!

Działający już od ponad sześciu lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyli siły i zaczęli działać. Nie chcieli jednak, zamykać się w tylko jednej formie rozbawiania, dlatego zajmują się szeroko pojętą komedią (kabaret, stand-up, improwizacja) wywodzącą się wprost z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

Improwizacja kabaretowa, którą się zajmują to krótkie gry przypominające tradycyjne skecze kabaretowe z tą różnicą, że są tworzone na żywo, na scenie, przy użyciu propozycji publiczności. Dzięki temu widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy.

Do tej pory dali kilkaset występów, dla przeróżnej publiczności.

Najważniejsze jest to, że kochają to co robią i to, że ludzie - dzięki ich występom - mogą, choć na chwilę, oderwać się od spraw życia codziennego.

Dlatego zapraszamy serdecznie na ich występ.

3, 2, 1, IMPRO!!!

W skład grupy wchodzą:

Piotrek ‘Spychu’ Spychała

W Klubie Komedii siedzi przy instrumencie klawiszowym. Dumny mąż i tata, dość słusznej postury (ale nie jak Lesiu), fan zespołu Queen, muzyk w zespole Żarówki (kabaret Neo-Nówka).

Wojciech Leśniowski aka Lesiu

Były student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Animacja Kultury, który skończył... po II roku. Człowiek lubiący jeść ale cały czas walczący z tym. Na scenie to ten obły. Standuper, realizator dźwięku w Kabarecie Zachodnim i najważniejsze IMPROWIZATOR

Paweł Kaszkowiak

W Klubie Komedii zajmuje dumne stanowisko człowieka z twarzą do góry nogami. Na UZecie skończył Filozofię, Pedagogikę i ZIP - odpowiednio, po roku, po pierwszym semestrze i po tygodniu… Na co dzień barman, standuper, czasami lektor i aktor, głównie improwizator.

Grzegorz Kowalczuk

Człowiek wielu zainteresowań i talentów. Charakteryzuje się nienachalnym podrywem jak i równie nienachalnymi rezultatami. Na scenie pojawił się podobno pod wpływem zakładu. Do dziś nie wiadomo czy wygrał.

2019 04 17 Klub Komedii