_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

11 marca 2016 r. (piątek) na Placu Kultury przy MGOK Cybinka odbył się po praz pierwszy "Kiermasz Wielkanocny". W tym roku wyjątkowo, wszystkie datki zebrane podczas kiermaszu przeznaczono dla poszkodowanej w wyniku pożaru domu rodziny z Kłopotu. Każdy człowiek dobrej woli, który zawitał tego dnia na plac mógł nabyć w symbolicznych cenach dekoracje wielkanocne (które przygotowała m. in. Nasza Animatorka Kultury na warsztatach plastycznych z dziećmi w MGOK i Przedszkolu Publicznym, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Białkowie oraz Zespołu Szkół w Cybince), przepyszne ciasta oraz tradycyjne potrawy wielkanocne.

Czytaj więcej...

10 marca 2016 r. (czwartek) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci wraz z animatorem kultury przygotowywały stroiki i elementy dekoracji Wielkanocnej. Prace zrobione podczas zajęć zostały wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu wielkanocnego, który odbył się 11 marca 2016 r. na Placu Kultury przy MGOK Cybinka. 

Czytaj więcej...

W środę 9 marca 2016 r. w Przedszkolu Publicznym w Cybince odbyły się warsztaty, które poprowadziła animator kultury z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Dzieci miały za zadanie stworzyć kompozycję na kartkach wielkanocnych, które docelowo miały iść na sprzedaż podczas kiermaszu wielkanocnego. Kartki wyszły przepiękne, a na kiermaszu rozeszły się wszystkie w szybkim tempie. 

Czytaj więcej...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Dyrektor Ewelina Skórska zaprosiła na deski sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry z ich najnowszą sztuką dla dorosłych pt. „Trzy Świnki”. O godz. 18, kiedy sala wypełniła się w połowie Dyrektor powitała wszystkich przybyły i zaprosiła aktorów na scenę.

Czytaj więcej...

Zapytanie cenowe

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: naprawa uszkodzonej elewacji budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince przy ul. Słubickiej nr 28. Przedmiotem zamówienia jest: docieplenie ścian zewnętrznych budynków z przyklejeniem styropianu i jednej warstwy siatki na ścianach pełnych i z otworami o powierzchni z fakturą grysową, wymiana styropianu na powierzchni 3,0 m² - wymiana uszkodzonej wyprawy na powierzchni 24,70 m² (1,3 *19,0)

Czytaj więcej...

Masz 5, 25, a może 75 lat i lubisz śpiewać? Macie zespół i chcecie wyjść z „garażowego” grania? A może chcesz tylko posłuchać i ocenić wykonawców? Zapraszamy do zgłaszania się na „Przebojowy Prima Aprilis, czyli I Konkurs Piosenki Wszelakiej” oraz do aktywnego uczestnictwa podczas samego konkursu! Zwycięzca poza rzeczową nagrodą niespodzianką i statuetką najlepszego głosu gminy będzie miał możliwość wystąpienia na głównej scenie podczas tegorocznych Dni Cybinki! 

Czytaj więcej...

Kiermasz Wielkanocny

Zapraszamy wszystkich na "Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się już w ten piątek (11 marca 2016 r.) o godz. 15:00 na Placu Kultury przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. W programie między innymi pokaz ratownictwa OSP, degustacje tradycyjnych potraw oraz ciast świątecznych, występy lokalnych artystów i kiermasz.  

Czytaj więcej...

20 marca (Niedziela Palmowa) zapraszamy na "Niedzielę Filmową" do Sali Kinowej/Widowiskowej MGOK ! Na godz. 15:00 zapraszamy dzieci z rodzicami na kontynuację świetnego filmu animowanego o sympatycznym Drakuli i jego Hotelu. Natomiast na godzinę 17:00 zapraszamy młodzież i dorosłych na film z siedmioma nominacjami do Oscara (w tym za najlepszy film) o astronaucie i jego przygodzie na Marsie!

Czytaj więcej...

W sobotę 27.02.2016 r. nasi najmłodsi piłkarze z Perły zmierzyli się z innymi zespołami w turnieju o Puchar Burmistrza Cybinki. Niestety na turniej nie dotarły drużyny z Barlinka i Dębna. Jednak udało się stworzyć cztery drużyny Perły i przeprowadzić turniej według pierwotnego planu. Dwie drużyny całkowicie zdominowały rozgrywki wygrywając swoje grupy. 

Czytaj więcej...