_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Wakacje na sportowo

Zakończyły się właśnie organizowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zajęcia pt. „Wakacje na sportowo”, które odbywały się na Hali Sportowej w Cybince. Dzieci przez dwa tygodnie mogły uczestniczyć w grach i zabawach sportowych takich jak piłka nożna, tenis stołowy, unihokej, koszykówka itp. Wszystkie zajęcia prowadził animator sportu Pan Miron Nowak. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które wręczyła Pani Ewelina Skórska – Dyrektor MGOK w Cybince. Serdecznie dziękujemy za udział!

Czytaj więcej...

Dnia 10 lipca 2015r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się PIKNIK MEDYCZNY realizowany w ramach projektu pn. Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim, podczas którego promowany był zdrowy styl życia. Mieszkańcy mogli zbadać ciśnienie tętnicze krwi oraz zmierzyć poziom cukru we krwi. Był również catering zdrowych i smacznych przekąsek oraz soków ze świeżych warzyw i owoców, z których uczestnicy Pikniku mogli skorzystać bezpłatnie.

Czytaj więcej...

"Złote Gody" w MGOK

W dniu 09 lipca 2015 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie „Złote Gody”. Aktu dekoracji jubilatów, medalami nadanymi przez Prezydenta RP, dokonał Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk. Podczas uroczystości odznaczono 14 par Jubilatów. Jubileusz uświetnił koncert przygotowany przez zespół „Antidotum”, a po uroczystości pary udały się na weselny tort oraz toast za kolejne szczęśliwe lata pożycia małżeńskiego.

Czytaj więcej...