_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.
Kolejna niedziela filmowa przed Nami! Z okazji ferii zimowych z _kulturą zapraszamy 5 lutego do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 wspólnie ze Angry Birds odeprzemy atak złych świn! Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych komiedię. Mimo fatalnego głosu Florence Foster Jenkins marzy o zostaniu śpiewaczką operową. Na wielkim ekranie zobaczymy Meryl Streep oraz Hugh Granta!
Czytaj więcej...

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi z _kulturą zapraszamy Was na kolejne wydarzenie z cyklu spotkania z przyrodą pt. "Obrączkujemy ptaki". Już 2 lutego (czwartek) o godz. 11:00 w MGOK Cybinka będziecie mieli okazję dowiedzieć się co to są ptasie obrączki, po co się je zakłada i jak obchodzić się z ptakami! Cykl warsztatów objęty został patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka.

Czytaj więcej...

Już 14 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej MGOK Cybinka odbędzie się niezapomniane kabaretowe wydarzenie. Na deskach naszej sceny wystąpią specjalnie dla was Nowaki w swoim programie "Moda na Nowaki". Bilety do nabycia w sekretariacie MGOK Cybinka. 

Czytaj więcej...

W dniu 15 stycznia br. Cybince odbył się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas którego zbierane były datki dla dzieci i seniorów. Wolontariusze z Zespołu Szkół w Cybince od samego rana zbierali do puszek datki na terenie całej gminy Cybinka. W godzinach popołudniowych w sztabie WOŚP, który mieścił się budynku MGOK w Cybince przeliczano na bieżąco zebrane datki, a w sali kinowej trwała licytacja wcześniej zebranych fantów przeplatana występami artystycznymi. Licytację prowadzili Marian Dworak i Zbyszko Jatczak.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w Województwie Lubuskim rozpoczynają się już 30 stycznia i potrwają do 10 lutego, dlatego właśnie zamiast iść na wolne poświęcamy się dla Was do reszty i zamiast tradycyjnego jednego tygodnia zajęć w MGOK przygotowaliśmy, aż dwa tygodnie pełne atrakcyjnych zajęć! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i oczywiście aktywnego udziału!

Czytaj więcej...

W ubiegłym roku rozpoczęliśmy gruntowny remont pomieszczeń, a naszym nowym sekretariatem i miejscem dla dzieci oraz młodzieży chwaliliśmy się już jakiś czas temu, dlatego przyszła najwyższa pora na pokazanie Wam kolejnego pomieszczenia - ukończonej sali taneczno/konferencyjnej! Poza malowaniem, nową podłogą, lustrami, wymianą drzwi oraz kompletną wymianą elektryki wyburzyliśmy też ścianę co znacznie powiększyło przestrzeń do użytkowania.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Galę wręczenia wyróżnień Burmistrza Cybinki "Perły Cybinki 2016". W programie: uroczyste otwarcie o godz. 17:00, wręczenie wyróżnień wg kategorii, podsumowanie 2016 roku oraz występ artystyczny zespołu An Dreo i Karina (covery Al Bano i Romina Power)!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zapraszamy do sali widowiskowej MGOK w Cybince od godz. 16:00 do 20:00 gdzie wspólnie będziemy świętować finał. Na scenie wystąpią dla Was znani i lubiani lokalni artyści! A w śród nich: Grzegorz Dawidowicz i Szymon Rauhut, Lubuasznki, Antidotum, dzieci z Publicznego Przedszkola w Cybince "Bajkowe Przedszkole" oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej w Białkowie.

Czytaj więcej...

Kolejna niedziela filmowa przed Nami! Z okazji dnia Babci i Dziadka zapraszamy 22 stycznia do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 wspólnie poszukamy rodziny rybki Dory! Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych wyciskacz łez. Dziewczynę z małego miasteczka zaczyna łączyć więź ze sparaliżowanym mężczyzną, którym się opiekuje. 

Czytaj więcej...