Wieczór Komediowy – STAND-UP

with Brak komentarzy

Ogłaszamy wszem i wobec, że 22 maja będzie w naszym MGOK śmiesznie i zabawnie a to za sprawą tych oto dwóch Panów: Wojtek Kamiński i Michał Zenker. Celowo bezpiecznie użyliśmy sformułowania „Panów” zamiast „Dżentelmenów” bo jak to ze stend-upem bywa Wasza nieposzlakowana opinia na temat tych indywiduów może po występie ulec głęboko posuniętej odmianie. Zapewne na lepsze… 😉

Tak więc serdecznie zapraszamy Państwa na Wieczór Komediowy, który odbędzie się w poniedziałek wyżej już wspomnianego maja o godzinie 18:00. Bilety można nabyć w świetlicy MGOK w cenie 30 zł – OKAZJA!! Nie pytajcie czemu tak tanio bo nie wiemy. Ale podejrzewamy, że ma to związek z unijnymi dopłatami na rozwój młodych talentów lub pielęgnowanie dziedzictwa kulturowego.

A tak o swoich występach mówią same gwiazdy:

Wojtek Kamiński
„Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam.
Zapraszam na mój najnowszy program: „Upadek”.”

Michał „mimi” Zenkner
Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach – K2 i Hlynur. Dziś głównie stand-up.
O swoim nowym programie „Średniowiecze” pisze tak: „Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy.
Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!”.