Koncert Walentynkowy

with Brak komentarzy

Po 15 latach znów razem na scenie! Krzysztof Kiljański wokalista o nieprzeciętnym głosie i Witek Cisło twórca przeboju „Prócz Ciebie Nic” – kompozytor i producent debiutanckiego albumu tego duetu.

W 2005 roku, wydana nakładem Kayaxu płyta Kiljańskiego i Cisło „In the room” została sprzedana w niemal 100-tysięcznym nakładzie. Panowie zagrali razem setki koncertów, przejechali tysiące kilometrów, udzielili dziesiątek wywiadów. To był prawdziwy sukces.

Krzysztof i Witold poznali się dawno, dawno temu, w Nowej Soli, gdzie razem się wychowywali. Tam powstał ich pierwszy wspólny zespół i tak zakiełkowała muzyczna znajomość, której owocem była znakomita płyta „In The Room”. Panowie spotykają się po latach, żeby przypomnieć o sobie swoim wiernym fanom i zdobyć serca nowej publiczności.

Aby uczcić „okrągłą rocznicę” tego sukcesu, panowie K. i W. przygotowali koncert z największymi przebojami z tej płyty w nowych aranżacjach na głos i gitarę. Jako bonus – przedstawią Państwu specjalnie napisane przez Witolda premierowe piosenki, które są uhonorowaniem wieloletniej znajomości obu panów i być może zapowiedzią wielkiego come backu.