_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Klub Komedii

MGOK Cybinka i KLUB KOMEDII zapraszają na wieczór pełen pozytywnej energii, uśmiechu i improwizacji w najlepszym wydaniu. Sotkanie z nieprzeciętnym humorem odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 18 w sali widowiskowej MGOK Cybinka!

Działający już od ponad sześciu lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyli siły i zaczęli działać. Nie chcieli jednak, zamykać się w tylko jednej formie rozbawiania, dlatego zajmują się szeroko pojętą komedią (kabaret, stand-up, improwizacja) wywodzącą się wprost z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

Czytaj więcej...

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami z robienia SLIMÓW 21 marca o godzinie 15:30 w sali MGOK odbędą się kolejne warsztaty. Osoby zapisane na zajęcia proszone są o dostarczenie podpisanej przez rodzica zgody, którą można pobrać w świetlicy _kultury MGOK. Wstęp bezpłatny!

Czytaj więcej...

8 marca z okazji Dnia Kobiet w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się rockowy koncert w wykonaniu Witka Łukaszewskiego & Tres Homberes. Po przywitaniu wszystkich przybyłych Dyrektor MGOK Ewelina Skórska złożyła paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

Dnia 7.03.2019 r. nasze przedszkole odwiedzili Ratownicy Medyczni za Słubic w ramach akcji „ Miś Ratownik”. „Nie widzę, nie słyszę, nie czuję. Pomocy potrzebuję”- te bardzo ważne słowa dzieci wyniosły z zajęć z gośćmi, ponieważ celem przeprowadzonych zajęć było przygotowanie przedszkolaków do wykonania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

Czytaj więcej...

16 marca ruszamy z nowym comiesięcznym cyklem "Sobotni Seans Młodzieżowy". Jak sama nazwa wskazuje jest to propozycja skierowana do młodzieży. To od was droga młodzieży zależy jak ten cykl się przyjmie, dlatego zapraszamy serdecznie do Kina MGOK Cybinka. Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

Warsztaty slime

7 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się kreatywne warsztaty z robienia SLIME, które zgromadziły liczną grupę dzieci i młodzieży. Na warsztatach uczestnicy z kleju, pianki do golenia oraz płynu do prania Perwoll stworzyli swoje własne, kolorowe i niepowtarzalne glutki. Zajęcia z taką plastyczną masą zapewniły dzieciom mnóstwo zabawy!

Czytaj więcej...

Tłusty Czwartek

28 lutego w Tłusty Czwartek gościliśmy kolejne dzieci, tym razem ze Szkoły Podstawowej w Cybince. Każda z klas była witana przez panią Dyrektor MGOK Ewelinę Skórską, która opowiedziała dzieciom skąd się wzięło to święto i dlaczego jest świętem ruchomym.

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia plastyczne, które odbędą się 7 marca (czwartek) o godz. 15:30 w świetlicy_kultury MGOK.  Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy do 6 marca! Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj więcej...