_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Złote Gody 2018

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący…

 W dniu 5 września 2018 r. w  sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie „Złote Gody”. Aktu dekoracji jubilatów, medalami nadanymi przez Prezydenta RP, dokonał Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk w asyście Sekretarza Gminy – Sebastiana Łukaszewicza i zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Izabeli Stachowiak..

Czytaj więcej...

Zdrowy Kręgosłup

Zapraszamy na zajęcia "Zdrowy Kręgosłup" prowadzone przez instruktorke fitness Anitę Radkiewicz w czwartki już od 13 września w MGOK Cybinka o godzinie 16.

Czytaj więcej...

Dnia 26 sierpnia zespół „Lubuszanki” brał udział w "V Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Ludowej" w Żarach. Zespół zaśpiewał: „Na lubuskiej ziemi”, „Siedzieliśmy tu oboje” oraz „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”.

Organizatorzy przeglądu dołożyli wszelkich starań, aby impreza przebiegała we wspaniałej atmosferze. Wraz z wykonawcami, bardzo często śpiewała publiczność. Było bardzo wesoło i miło. Gdy nadszedł moment podsumowania przeglądu radość „Lubuszanek” była ogromna, ponieważ okazało się, że zajęły I miejsce. Otrzymały dyplom, mały upominek i „Żarusia” – maskotkę Żar, którą podarowały na licytację, która odbywała się na pikniku odpustowym – „Parafiada w Cybince”.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Wakacji

Dnia 31 sierpnia przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbył się mini festyn „Pożegnanie Wakacji” dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w grach i zabawach oraz w konkursie karaoke.

Czytaj więcej...

Zajęcia JOGI

Od 3 września wracają zajęcia jogi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Wakacji

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież 31 sierpnia w piątek na uroczyste Pożegnanie Wakacji do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

W dniach 6 – 10 sierpnia 2018r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się „Warsztaty z kulturą”. Dzieci i młodzież przez cały tydzień uczestniczyli w kreatywnych warsztatach: robili mandale z elementów naturalnych takich jak fasola, soczewica, mak; przepiękną biżuterię ze spinaczy oraz biżuterię z koralików Hama, dorysowywanki z wyobraźni, a w terenie z elementów krajobrazu powstały konstrukcje oraz rzeźby inspirowane sztuką Land art.

Czytaj więcej...

7 sierpnia w M-GOK Cybinka po raz kolejny obchodziliśmy "Dzień Pszczół”. Dzień ten wpisał się na stałe w kalendarz świąt ekologicznych. Jak ważne są dla nas pszczołowate i co robić, żeby im pomóc, czy też nie szkodzić, mogli dowiedzieć się uczestnicy działań na placu kultury w Cybince.

Czytaj więcej...