_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy na wieczornicę pod nazwą „100-latek to nasza duma i autorytet”, która odbędzie się o godzinie 19:00 w dniu 8 października bieżącego roku w sali bankietowo-tanecznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Tego wieczoru pragniemy uczcić pamięć o ludziach, którzy swoją postawą przyczynili się do odzyskania niepodległości. Dzieje naszej Ojczyzny, to rzadko dni szczęśliwe i spokojne tak jak obecnie.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy naszą comiesięczną NIEDZIELĘ FILMOWĄ. Zapraszamy już w ten weekend 30 września do sali kinowej MGOK Cybinka. Wstęp oczywiście wolny!

Czytaj więcej...

Kabaret CZESUAF

W sobotni wieczór, 22 września w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury gościliśmy kabaret CZESUAF. Grupa powstała w 2002 roku w Poznaniu, od tej pory zdobyła ponad 20 nagród i wyróżnień na różnego rodzaju przeglądach i festiwalach. Równie wysoki poziom humoru zaprezentowali u nas w Cybince w swoich najlepszych skeczach, co doceniła rozbawiona publiczność owacjami na stojąco. Wielokrotne bisy znacznie przedłużyły wspaniały występ. Dziękujemy wszystkim za przybycie i cudowną atmosferę!

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się już 27 września br. (czwartek) o godz. 15:00 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: organizer na biurko. Zapisy w świetlicy MGOK do 26 września! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

14 września w MGOK w Cybince odbył się trzeci koncert charytatywny na rzecz odbudowy spalonego mini skansenu w Białkowie. Zanim przed widownię zaproszono artystki głos zabrał  Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk i Prezes TMPiB – Leokadia Szołtun, którzy powitali wszystkich przybyłych na koncert.

Czytaj więcej...

W ramach obchodów 100 – lecia Odzyskania Niepodległości, Biblioteka Miejska gościła liczne grupy uczniów z Zespołu Szkól w Cybince.

Przy okazji zwiedzania wystawy „Chłopcy malowani – poezja i proza Legionów Polskich”, będącej kolejnym punktem projektu Kwiaty dla Niepodległej, dyrektor biblioteki, p. Grażyna Łyżwińska, przedstawiała uczestnikom spotkań najważniejsze postaci i fakty historyczne związane z walkami o odzyskanie przez nasz kraj upragnionej wolności.

Czytaj więcej...

Kabaret CZESUAF

"Czesuaf – doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka".

Czytaj więcej...