_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Informacja

Informujemy, że w dniu 2.05.2019 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!

Kiermasz Wielkanocny 2019

Wielkanoc, jak każde polskie święto, obrosła tradycją. Towarzyszy jej m.in. palma wielkanocna, koszyczek na święconkę i oczywiście wiele świątecznych ozdób. Tradycją w naszej Gminie stał się również Kiermasz Wielkanocny. Doroczny Kiermasz, który odbył się 13 kwietnia 2019 r. otworzył Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk w obecności Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej – Piotra Jędrzejewskiego i Proboszcza Parafii w Cybince – Ks. Piotra Kępki.

Czytaj więcej...

Wielkanocne warsztaty

W czwartek, 11 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty Wielkanocne z wykorzystaniem styropianowych jajek. Uczestnicy zajęć najpierw malowali jajka farbkami a następnie ozdabiali je cekinami, wstążkami oraz metodą decoupage.

Czytaj więcej...

Przerwa Wielkanocna

Zapraszamy dzieci na "Przerwę Wielkanocną" do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W dniach 15-17 kwietnia (poniedziałek - środa) przygotowaliśmy dla Was świąteczne atrakcje. Więcej na plakacie.

Czytaj więcej...

Kiermasz Wielkanocny

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 13 kwietnia (sobota) w godzinach od 14-16 przy Placu Kultury MGOK. W programie m.in. występy artystyczne, możliwość nabycia dekoracji wielkanocnych oraz tradycyjnych potraw.

Czytaj więcej...

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci i młodzież na wielkanocne warsztaty plastyczne, które odbędą się 11 kwietnia (czwartek) o godz. 15:30. Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy do 10 kwietnia! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!!!

Czytaj więcej...

Czwarta edycja konkursu piosenki wszelakiej - Przebojowy Prima Aprilis - już za nami. 1 kwietnia 2019 na deskach naszej sceny stanęła rekordowa ilość uczestników. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania bijąc zeszłoroczną ponad dwukrotnie. Jak co roku przeważali soliści ale na liście znalazł się także jeden duet, jedno trio oraz trzynasto osobowy zespół.

Czytaj więcej...