_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

12 października o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się uroczysty koncert Chóru Kameralnego "Adoramus" pod dyrekcją dr Barbary Weiser - Lada. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Koncert rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem Hymnu Narodowego "Mazurek Dąbrowskiego".

Czytaj więcej...
W dniu 8 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyła się wieczornica pn. „100-latek to nasza duma i autorytet”. Podczas tego spotkania uczczono pamięć o ludziach, którzy swoją postawą przyczynili się do odzyskania niepodległości. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciło dwoje 100 latków: Pani Maria Pozarzycka i Pan Alfons Łazarczyk.
Czytaj więcej...

W dniu 3.10.2018 r. Członkowie Stowarzyszenia „KREATYWNA KULTURA” Ewelina Skórska i Monika Cieślarczyk dokonały odbioru końcowego stworzonego Placu Kultury w Cybince.

Inwestycja kosztowała 291 998,80 zł i została zrealizowana dzięki 100 % dofinansowaniu Województwa Lubuskiego ze środków finansowych z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz pomocy Gminy Cybinka.

Czytaj więcej...

Andrzejkowy Czarownic Zlot

Zlot czarownic, czary mary,
zapraszamy do pieczary.
Strawy, trunków nie zabraknie
- wszystkiego co dusza łaknie.
Gdy noc wybije listopadowa,
bądź zwarty, bądź gotowa.
Miotła, mop - grzej badyla
i do MGOK-u dawaj dyla.

Bilety do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince w Świetlicy_Kultury.

Czytaj więcej...

W czwartek 27 września w sali MGOK odbyły się zajęcia plastyczne, w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Uczestnicy z niepotrzebnych pudełek, papierowych rolek oraz kolorowych kartek stworzyli własne organizery na biurko. Powstał dinozaur, żyrafa oraz piękne sowy. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

"Kwiaty dla Niepodległej” to tytuł koncertu chóru kameralnego „Adoramus” pod dyrekcją dr Barabry Weiser-Lady, który odbędzie się w dniu 12 października br. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Koncert ku czci bohaterów walczących o niepodległość Polski objęty został patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Mieszkańcy naszej gminy i zaproszeni goście z pobliskich powiatów będą mieli okazję usłyszeć i zaśpiewać wraz z chórem pieśni patriotyczne z owych czasów.

Czytaj więcej...

Również w piątek przed warsztatami plastycznymi naszych przedszkolaków odwiedzili  policjanci  z Komisariatu Policji w Cybince. Tematem spotkania były zasady ruchu drogowego oraz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

Czytaj więcej...

Powitanie Jesieni

W piątek 21 września w filii w Rąpicach odbyły się warsztaty plastyczne pt.: „Powitanie Jesieni”., w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.

Czytaj więcej...