Kabaret Old Spice Girls

6 września w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince kabaret Old Spice Girls pokazały nam sztukę rozśmieszania na najwyższym poziomie. W rolach głównych wystąpiły Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska i Barbara Wrzesińska.

Trzy przeurocze kobiety przedstawiły program kabaretowy pełen zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji a całość okraszona została świetnymi dialogami autorstwa Marii Czubaszek. Panie oprócz precyzyjnie przygotowanego spektaklu zaskoczyły wielością barwnych kreacji.

Pomimo, że jak twierdzą artystki jest to kabaret z kobietami dla kobiet i o kobietach obecni na Sali panowie również świetnie się bawili.

Po dwugodzinnym wspaniałym występie panie chętnie rozdawały autografy i książki z dedykacją.

Bilety wyprzedane do ostatniego miejsca dowodzą, że klasa broni się sama.