5 lipca był ostatnim dniem i oficjalnym zwięczeniem trwających 2 tygodnie „Rowerowych Wakacji 2019” zorganizowanych przez Cybińskie Stowarzyszenie Rozwoju PRO-EKO w partnerstwie z Urzędem Gminy Cybinka, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince, Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Cybinka oraz Lasami Państwowymi Nadleśnictwa Cybinka.

Tego dnia w sali widowiskowej MGOK Cybinka odbyło się uroczyste zakończenie. Uroczystość rozpoczęła się od projekcji zdjęć z wszystkich wycieczek. Następnie panie Eugenia Niedźwiedzka i Elżbieta Kurłowicz podsumowały całe przedsięwzięcie i złożyły serdeczne podziękowania i dyplomy wszystkim tym, którzy przyczynili się do jego realizacji: partnerom, organom, które zapewniły bezpieczeństwo, sponsorom, wolontariuszom oraz wszystkim uczestnikom Rowerowych Wakacji. Na koniec zaproszeni goście udali się do foyer kina na słodki poczęstunek.