8 marca z okazji Dnia Kobiet w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się rockowy koncert w wykonaniu Witka Łukaszewskiego & Tres Homberes. Po przywitaniu wszystkich przybyłych Dyrektor MGOK Ewelina Skórska złożyła paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Atmosfera podczas koncertu była wspaniała, żywiołowa, przeplatana anegdotami z życia artysty. Był to pełen rocka, pięknych melodii i porywającego kontaktu z publicznością koncert Witka Łukaszewskiego - legendy gatunku flamenco & rock w Polsce, wirtuoza gitary, autora muzyki do 8 utworów i 10 tekstów, które znalazły się na płycie Maryli Rodowicz.

Po 2 godzinnym koncercie wszyscy zostali zaproszeni przez Dyrektor MGOK na słodki poczęstunek do foyer kina. Kto nie był, niech żałuje, ponieważ był to piękny i niepowtarzalny koncert! Dziękujemy naszej wspaniałej publiczności, bo bez Was organizowanie takich wydarzeń nie miałoby sensu…

Kasia Kondarewicz