Imię i nazwisko  Stanowisko  Mail
Piotr Smykaj Informatyk/Operator sprzętu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Kondarewicz Stanowisko ds. administracyjnych  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Roman Weryszko  Konserwator/Operator sprzętu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maria Błaszczyk Pracownik Gospodarczy
Mirosława Woźniak Pracownik Gospodarczy
Anna Sylwestrzak Pracownik Gospodarczy (Filia w Rąpicach)
Alicja Jankowska Animator Kultury Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.