_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Antidotum

Antidotum

Tegoroczna biesiada odbyła się pod hasłem "na żeglarską nutę". I to nie tylko pod względem repertuaru, ale także kostiumów i scenografii. Zespoły podeszły do sprawy bardzo profesjonalnie, co wzbudziło duży aplauz zgromadzonej publiczności. W tegorocznej biesiadzie uczestniczyły, także zespoły śpiewacze "Antidotum" oraz "Lubuszanki" z Cybinki.

Czytaj więcej...

W niedzielę 29 stycznia w kościele w Rąpicach zespół „Antidotum” ubogacił swoim śpiewem liturgię mszy świętej. Po mszy świętej wspólnie z mieszkańcami zaśpiewali kilka kolęd, a następnie zaproszeni przez radną udali się na słodki poczęstunek. 

Czytaj więcej...

12 czerwca 2016 r. (niedziela) zapraszamy na godz. 18:00 do sali widowiskowej MGOK Cybinka. Tym razem mamy dla Was  bardzo niezwykły koncert. Niezwykły, ponieważ wspólnie z Wami pragniemy świętować dwulecie istnienia zespołu śpiewaczego "Antidotum" działającego przy MGOK. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, dlatego tym bardziej zapraszamy całe pokolenia.

Czytaj więcej...

Dwulecie Antidotum

12 czerwca, podczas gdy duża część Polski emocjonowała się meczem Polska:Irlandia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury obchodziliśmy hucznie dwulecie zespołu Antidotum. Przygotowany przez artystów występ nagrodzony został gromkimi brawami na stojąco. By złożyć podziękowania i wyrazy uznania zespołowi trzeba było stać w kolejce. Po pięknym show Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince Ewelina Skórska zaprosiła wszystkich gości do sali głównej na słodki poczęstunek i rocznicowego torta.

Czytaj więcej...