_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

W niedzielę 14 lutego MGOK wypełnił się miłością zakochanych! Z okazji Dnia Świętego Walentego obchodzonego 14 lutego Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zorganizował walentynkowy seans filmowy dla zakochanych! Każdy, kto postanowił spędzić walentynkowe popołudnie w sali kinowej MGOK został obdarowany przez Dyrektorkę MGOK Ewelinę Skórską symbolem święta zakochanych, czyli walentynkowym serduszkiem.

Czytaj więcej...

10 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się konsultacje społeczne na które zapraszał Komendant Powiatowy Policji w Słubicach. Konsultacje dotyczyły stworzenia mapy zagrożeń, na które są narażeni mieszkańcy Gminy Cybinki. Z założenia, „mapy zagrożeń” mają być narzędziami, które pozwolą zaktywizować różne podmioty w zakresie współpracy z Policją, w celu ujawniania i przeciwdziałania okolicznościom zagrażającym bezpieczeństwu obywateli. Pomogą też lepiej zarządzać siłami i środkami policyjnymi.

Czytaj więcej...

Walentynki to dzień, w którym przekazujemy sobie dowody miłości i sympatii. Również w naszej Świetlicy w Rąpicach odbyła się zabawa z okazji Walentynek dla dzieci, które licznie się stawiły. Oczywiście ważnym elementem w tym dniu była wspólna dekoracja Świetlicy balonami w kształcie serduszek oraz serduszek z papieru. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością przy wykonywaniu kartek walentynkowych. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie konsultacyjnej w sprawie wyboru imienia dla powstającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince stowarzyszenia. Stowarzyszenie, którego głównym celem będzie wspieranie działalności statutowej domu kultury powstaje z inincjatywy pracowników MGOK Cybinka oraz ludzi pragnących zdziałać wiele dobrego dla Mieszkańców Gminy. Motywacją do zainicjowania działalności Stowarzyszenia jest potrzeba wsparcia i poszerzenia oferty MGOK Cybinka.

Czytaj więcej...