_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy wszystkie dzieci na Walentynkowe warsztaty plastyczne, które odbędą się 12 lutego (wtorek) o godzinie 15:30 w MGOK Cybinka. Formularze zgłoszeniowe dostępne w Świetlicy Kultury MGOK Cybinka. Zajęcia bezpłatne, zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gala wręczenia wyróżnień Burmistrza Cybinki – Perły 2018

W dniu 31 stycznia 2019 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince po raz trzeci odbyła się Gala wręczenia wyróżnień Burmistrza „Perły Cybinki 2018”. Uroczysta Gala organizowana jest przede wszystkim w celu wyróżnienia osób działających na rzecz Gminy Cybinka. Jest także podsumowaniem zmian jakie dokonały się w naszej gminie w 2018 roku, nie tylko w kontekście inwestycji ale również w zakresie działań społecznych i nowych wydarzeń.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w MGOK

W drugim tygodniu ferii zimowych w dniach od 21-24 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci oraz ich rodzin.W poniedziałek na warsztatach kulinarnych dzieci upiekły pyszne babeczki, które następnie ładnie udekorowały i zapakowały, aby później wręczyć swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

W piątek, 25 stycznia na zakończenie ferii zimowych odbył się na hali sportowej „XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego” zorganizowany przez MGOK w Cybince, którego patronem był burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk. Do turnieju zgłosiło się 33 zawodników. Po trzy godzinnej rywalizacji wyłoniono najlepszych w poszczególnych kategoriach, których nagrodzili Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk i Dyrektor MGOK Ewelina Skórska.

Czytaj więcej...

V Turniej FIFA

Dnia 22 stycznia podczas ferii zimowych odbył się V Turniej FIFA. Do gry zgłosiło się 24 zawodników, rywalizacja była zawzięta a zawodnicy dobrze przygotowani. Ze względu na dużą liczbę graczy rozgrywki odbywały się w sali kinowej i świetlicy MGOK.

Czytaj więcej...