_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Obrazy ekologii

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież 21 maja na „Obrazy ekologii” – warsztaty ekologiczne, na których zrobimy obrazy ze skrawków tkanin.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się 23 maja (czwartek) o godzinie 15:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Na zajęciach każdy będzie mógł samodzielnie wykonać prezent na "Dzień Mamy". Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy do 22 maja! Liczba miejsc ograniczona. 

Czytaj więcej...

Święto Cybinki

Święto Cybinki już 1 czerwca!
Zagrają i zaśpiewają dla was: Halina Frąckowiak, Kassada, B-Qll, Bartek Wrona, Sound'n Grace. Dla dzieci bezpłatna kraina wesołego miasteczka. To wszystko już 1 czerwca. Startujemy o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Cybince. Nie może Cię zabraknąć na tak wspaniałej imprezie!

Czytaj więcej...

Filharmonia

9 maja do sali widowiskowej MGOK Cybinka zawitali artysci z Lubuskiego Biura Koncertowego "Orfeusz" z Zielonej Góry dając tym razem koncert pod tytułem "Co tak huczy, co tak brzmi? Gnomy, trolle oraz my". Uczniowie klas I-III Zespołu Szkół w Cybince mieli okazję zaznajomć się z muzyką wikingów.

Czytaj więcej...