_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Dzisiaj, 24 sierpnia w ramach „Wakacji z Kulturą” w MGOK Cybinka odbyły się warsztaty teatralne i seans bajkowy. Na początek naszego spotkania dzieci obejrzały bajkę „Trole”, która wszystkim przypadła do gustu.

Czytaj więcej...

"Pożegnanie Wakacji"

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci i młodzież na ostatnią w tym roku wakacyjną imprezę. Pożegnanie Wakacji odbędzie się na Placu Kultury przy MGOK Cybinka – w poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 12:00. Do zobaczenia ?

Czytaj więcej...
Dzisiaj, w ten deszczowy dzień  - 23 sierpnia rozpoczął się tydzień zajęć „Wakacje z Kulturą” w MGOK Cybinka. W tym dniu odbyły się warsztaty plastyczne oraz warsztaty kulinarne dla najmłodszych dzieci. Na warsztatach plastycznych powstały z papierowych talerzyków meduzy, które dzieci ozdobiły kolorową bibułą, cekinami oraz pomalowały flamastrami.
Czytaj więcej...

Warsztaty z masy solnej

18 i 20 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się kreatywne warsztaty z masy solnej. W pierwszym dniu dzieci samodzielnie mieszały produkty: mąkę, sól i wodę, a następnie powstałą masę solną wałkowały, odbijały koronkę w masie oraz wykrawały różne wzory: koty, serduszka i sowy.

Czytaj więcej...

Kino Letnie

W piątkowy wieczór 27 sierpnia o godzinie 20:30 zapraszamy na Kino Letnie pod chmurką. Serwujemy na świeżym powietrzu film, który rozbawi i wzruszy każdego - "Nietykalni". Seans wyświetlimy na Placu Kultury przy Miejsko-Gminnym Ośrodku  Kultury w Cybince. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Warsztaty "Eko-Robot"

Już 25 sierpnia o godzinie 13:00 zapraszamy na trzecie - ostatnie z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki”. Warsztaty „Eko-roboty” są przeznaczone dla osób w wieku od 11 do 15 lat. Zapewniamy, że będzie świetna zabawa oraz kreatywne spędzenie czasu wolnego.
Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich łasuchów na warsztaty kulinarne, na których wspólnie wykonamy kokosowe łakocie :) Warsztaty odbędą się 26 sierpnia, w czwartek o godzinie 10:00 w MGOK Cybinka. Zajęcia bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, zapisy w świetlicy MGOK.

Czytaj więcej...

"Teatr Maska" z Krakowa

Wczoraj 18 sierpnia odwiedził nas ponownie „Teatr Maska” z Krakowa. Na sali widowiskowej M-GOK aktorzy zaprezentowali spektakl pt.: „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”. Przybyłe dzieci świetnie się bawiąc uczyły, jak segregować śmieci oraz dbać o środowisko.

Czytaj więcej...