_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, króre odbędą się w środę, 7 lipca o godzinie 14:00. Na zajęciach każdy samodzielnie zaprojektuje i wykona eko-torbę.  Zapisy oraz zgody na warsztaty dostępne w Świetlicy Kultury. Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

W miniony wtorek (22.06) przedszkole w Rąpicach odwiedzili policjanci z Posterunku Policji w Cybince. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo w czasie nadchodzących wakacji. Wizyta była także okazją do opowiedzenia o przedszkolakom o ciężkiej służbie policjantów.

Czytaj więcej...

22 czerwca o godzinie 15:30 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Cybinka Wczoraj”. Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Panią Anną Śliwińską i Dyrektor MGOK Eweliną Skórską przywitali gorąco zaproszonych gości.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince zapraszają na otwarcie wystawy “Cybinka Wczoraj”, które nastąpi 22 czerwca o godzinie 15:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince w foyer kina.

Czytaj więcej...

Warsztaty kreatywne

10 czerwca, po długiej przerwie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się pierwsze warsztaty pn. „Makramowe breloki”. Dzieci podczas spotkania dowiedziały się, co to jest makrama oraz poznały podstawowe węzły używane przy wyplataniu makramy.

Czytaj więcej...

Co się odwlecze to nie uciecze jak mówi powiedzenie. Tak też było w przypadku przedszkolaków z przedszkola w Rąpicach. Odwiedzili nas 10 czerwca w ramach zaległego Dnia Dziecka a przybyli na odlotową bajkę o pewnym nielocie.

Czytaj więcej...