_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Wspaniały, wyjątkowy i niepowtarzalny! Te trzy słowa idealnie określają Walentynkowy Koncert Szymona Wydry z zespołem Carpe Diem, których mieliśmy zaszczyt gościć w zeszły piątek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Profesjonalni muzycy w całości porwali naszą wspaniałą cybińską publiczność. Nie zabrakło przebojów takich jak: „Teraz wiem” czy „Będę sobą”. Fenomenalna atmosfera i świetny kontakt z publicznością, która wysłuchała części koncertu na stojąco. Było pięknie! Dziękujemy!

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny na Kartkę Wielkanocną skierowany jest do wychowanków przedszkoli i uczniów klas I-III, IV-VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum z terenu naszej Gminy. Zwycięskie prace będą oficjalnymi kartkami Burmistrza Cybinki, które zostaną wysłane z życzeniami do instytucji współpracujących z Urzędem Miejskim w Cybince.

Czytaj więcej...

Zapytanie cenowe

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: wymiana wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej w budynku OPS i Ośrodka Zdrowia w Cybince.

Czytaj więcej...

Dnia 28.01.2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Koncert Charytatywny na rzecz odbudowy mini skansenu w Białkowie, który spłonął w nocy 24 sierpnia 2017 r. Bardzo chętnie włączyliśmy się w pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Straty emocjonalnej, którą poniosło TMPiB w czasie tego pożaru, pamiątek rodzinnych, cennych eksponatów poleskich już nic nie wróci. Zbiórka ta jednak zapoczątkuje gromadzenie środków na zrealizowanie planów Poleszuków, którzy chcą sprowadzić z Białorusi oryginalne, drewniane zabudowania.

Czytaj więcej...

Dzień 26 stycznia (piątek) był dniem wzruszających i zabawnych artystycznych występów przygotowanych specjalnie dla „Dziadków” przez nauczycieli i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Cybince. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Po programie artystycznym, który wykonały dzieci, można było wysłuchać naszych lokalnych artystów i artystek z zespołu Antidotum. Dla naszych kochanych Babć i Dziadków czekał w holu kina słodki poczęstunek oraz napoje.

Czytaj więcej...

W czwartek 25 stycznia w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z Bajkowego Przedszkola w Cybince chcąc podziękować swoim dziadkom i babciom przygotowały bogaty program artystyczny.

Czytaj więcej...

24 stycznia w filii w Rąpicach została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu maluchy zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków do przedszkola. Dzieci pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie byli zachwyceni występami swoich pociech, rozpierała ich duma, a niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku.

Czytaj więcej...

Koncert Walentynkowy

W związku ze zbliżającym się Świętem Zakochanych już dziś serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert SZYMONA WYDRY z zespołem Carpe Diem! Koncert odbędzie się 9 lutego (piątek) o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Bilety do nabycia w sekretariacie MGOK. Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc  ograniczona!

Czytaj więcej...

Ferie w MGOK

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia organizowane w MGOK podczas ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą w drugi tydzień ferii od poniedziałku do soboty - 24 lutego. Dodatkowo zapraszamy na darmowe korzystanie z konsoli PS4 oraz gry planszowe. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

W piątek  19 stycznia 2018 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbył się bal seniorów. Na uroczystość przybyło około 60 seniorów oraz seniorek z naszej Gminy.

Czytaj więcej...