_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Senior Dance 60+ był kolejną okazją do zabawy dla Seniorów z Gminy Cybinka. W dniu 15 maja br. parkiet MGOK był wypełniony po brzegi. Wszystkie Panie, aż biły blaskiem. Pięknie ubrane, uczesane z błyskiem w oku. Nic tylko patrzeć i podziwiać jak w seniorach budziła się druga młodość. Seniorzy udowodnili, że dyskoteki są nie tylko dla młodzieży, a z wiekiem można bawić się coraz lepiej. 

Czytaj więcej...

14 i 15 maja odwiedził nas Pan Grzegorz Kmieć z Otynia koło Nowej Soli ze swoim objazdowym teatrem lalkowym „Złota Kaczka”. Pan Grzegorz obecny na scenach już 20 lat zaprezentował dzieciom z Bajkowego Przedszkola w Cybince oraz uczniom klas I-III z Zespołu Szkół w Cybince teatrzyk pt. „Wędrówka do Panamy”.

Czytaj więcej...

Obrazy ekologii

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież 21 maja na „Obrazy ekologii” – warsztaty ekologiczne, na których zrobimy obrazy ze skrawków tkanin.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się 23 maja (czwartek) o godzinie 15:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Na zajęciach każdy będzie mógł samodzielnie wykonać prezent na "Dzień Mamy". Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy do 22 maja! Liczba miejsc ograniczona. 

Czytaj więcej...

Święto Cybinki

Święto Cybinki już 1 czerwca!
Zagrają i zaśpiewają dla was: Halina Frąckowiak, Kassada, B-Qll, Bartek Wrona, Sound'n Grace. Dla dzieci bezpłatna kraina wesołego miasteczka. To wszystko już 1 czerwca. Startujemy o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Cybince. Nie może Cię zabraknąć na tak wspaniałej imprezie!

Czytaj więcej...

Filharmonia

9 maja do sali widowiskowej MGOK Cybinka zawitali artysci z Lubuskiego Biura Koncertowego "Orfeusz" z Zielonej Góry dając tym razem koncert pod tytułem "Co tak huczy, co tak brzmi? Gnomy, trolle oraz my". Uczniowie klas I-III Zespołu Szkół w Cybince mieli okazję zaznajomć się z muzyką wikingów.

Czytaj więcej...

8 maja br., w 74 rocznicę zakończenia II wojny światowej obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięstwa.  Z tej okazji przy tablicach upamiętniających poległych za wolność ojczyzny delegacje władz, instytucji i mieszkańców złożyły wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

Czytaj więcej...

W dniu 7 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie, podczas którego Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk podziękował ustępującym sołtysom oraz powitał nowo wybranych na kadencję 2019-2024. W spotkaniu oprócz Sołtysów uczestniczyli także: Agnieszka Skiba – Skarbnik oraz Sebastian Łukaszewicz – Sekretarz Gminy Cybinka.

Czytaj więcej...

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież 14 maja na „Dźwięki ekologii” – warsztaty ekologiczne, na których zrobimy dzwonki wietrzne z plastikowych butelek.

Czytaj więcej...