_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.
Alicja Jankowska

W piątek, 22 września animatorka kultury M-GOK Cybinka wraz z leśną edukatorką z Nadleśnictwa Cybinka Panią Beatą Tarymą przybyły do pierwszaków ze Szkoły Podstawowej w Cybince. Temat zajęć: "Zwierzaki z naszego lasu". Uczniowie posłuchali oraz utrwalili wiedzę o zwierzętach z naszych polskich lasów, a także własnoręcznie wykonali zakładki do książek - liski.

Czytaj więcej...

W czwartek 21 września w klasach III szkoły podstawowej odbyły się zajęcia edukacyjno-artystyczne „Pszczoła to życie”, które  poprowadziła Justyna Piwońska z Ekosfery. Projekt został dofinansowany w ramach „Działaj Lokalnie 2017” - Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację na Rzecz Collegium Polonicum.

Czytaj więcej...

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Cybince tym razem odwiedził przedszkola. W środę 20 września w Przedszkolu Kota w Butach oraz Bajkowym Przedszkolu w Cybince odbyły się zajęcia edukacyjno-artystyczne „Pogadanki ekologiczne”, które poprowadziła Justyna Piwońska z Ekosfery. Projekt został dofinansowany w ramach „Działaj Lokalnie 2017” - Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację na Rzecz Collegium Polonicum.

Czytaj więcej...

Już w najbliższą niedzielę (17 września) na Stadionie Miejskim w Cybince o godz. 16:00 GKS Syrena Cybinka rozegra kolejny mecz przed przed swoimi kibicami! Tym razem ich przeciwnikiem, będzie Rywal Stargard Gubiński! Zapraszamy wszystkich do głośnego dopingu!

Czytaj więcej...

Kup bilety na koncert Trzech Tenorów - to będzie niezapomniane wydarzenie z okazji Europejskiego Dnia Seniora 2017! Na scenie widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince wystąpią Trzej Tenorzy - Mirosław Niewiadomski, Bartosz Kuczyk oraz Kordian Kacperski. Soliści wykonają najpiękniejsze arie ze znanych operetek, musicali, a także popularne szlagiery. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Już w najbliższą niedzielę (10 września) na Stadionie Miejskim w Cybince o godz. 16:00 GKS Syrena Cybinka rozegra kolejny mecz przed przed swoimi kibicami! Tym razem ich przeciwnikiem, będzie KS Kruszywo Stary Raduszec! Zapraszamy wszystkich do głośnego dopingu!

Czytaj więcej...

27 sierpnia br. o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Cybince odbył się mecz inauguracyjny rozgrywek sezonu 2017/2018 w klasie B. Na trybunach pojawiło się blisko 300 osób oraz także nasz akustyk z nagłośnieniem. Mecz zakończył się niestety przegraną naszej drużyny wynikiem 1:2.

Czytaj więcej...

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy działanie kina w Cybince! Zapraszamy na niedzielę filmową, która odbędzie się już 17 września! O godz. 15:00 wspólnie z Lego Batmanem ocalimy Gotham. Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych polską komedię z gwiazdorską obsadą, którzy udzielą Wam kilku rad na zdrady!

Czytaj więcej...

Wszystko co dobre ma swój koniec i nie inaczej jest z wakacjami, których ostatnie dni właśnie mijają. Dla osłody ostatnich dni wakacji MGOK Cybinka postanowił podobnie jak w roku ubiegłym zorganizować 30 sierpnia br. na terenach utwardzonych za MGOK Wielkie Zakończenie Wakacji dla dzieci i młodzieży. Impreza nie odbyłaby się gdyby nie sponsorzy, którzy organizację wydarzenia wsparli nie tylko finansowo, ale także w postaci nagród oraz słodyczy.

Czytaj więcej...