_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Przerwa Wielkanocna

Zapraszamy dzieci na "Przerwę Wielkanocną" do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W dniach 15-17 kwietnia (poniedziałek - środa) przygotowaliśmy dla Was świąteczne atrakcje. Więcej na plakacie.

Czytaj więcej...

Kiermasz Wielkanocny

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 13 kwietnia (sobota) w godzinach od 14-16 przy Placu Kultury MGOK. W programie m.in. występy artystyczne, możliwość nabycia dekoracji wielkanocnych oraz tradycyjnych potraw.

Czytaj więcej...

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci i młodzież na wielkanocne warsztaty plastyczne, które odbędą się 11 kwietnia (czwartek) o godz. 15:30. Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy do 10 kwietnia! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!!!

Czytaj więcej...

Czwarta edycja konkursu piosenki wszelakiej - Przebojowy Prima Aprilis - już za nami. 1 kwietnia 2019 na deskach naszej sceny stanęła rekordowa ilość uczestników. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania bijąc zeszłoroczną ponad dwukrotnie. Jak co roku przeważali soliści ale na liście znalazł się także jeden duet, jedno trio oraz trzynasto osobowy zespół.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 25 marca Klub Senior+ zaczął cykl zajęć fitness dla seniorów pt. "Zdrowy senior". Ćwiczenia rozciągające, wzmacniające mięśnie i poprawiające ogólną sprawność fizyczną są niezwykle ważne dla ludzi w każdym wieku - także senioralnym. Zajęcia prowadzi Anita Radkiewicz - dyplomowana instruktorka fitness. Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Wojewody Lubuskiego w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.

Czytaj więcej...

25 marca w filii w Rąpicach obchodziliśmy międzynarodowy dzień gofra. Dzieci wraz z Paniami przygotowywały puszyste i chrupiące wafle. Wkładały w to sporo wysiłku, lecz wszystko z uśmiechem na twarzy. Efekt prac były przepyszny! Gofry szybko zniknęły
z talerzy.

Czytaj więcej...

21 marca dzieci z filii w Rąpicach świętowały pierwszy dzień wiosny. Każdy z maluchów ubrał się na zielono, aby podkreślić charakter tego dnia. Wiosnę powitaliśmy śpiewając piosenki, tańcząc oraz rozwiązując zagadki o tematyce wiosennej. Dzieci wykonywały także prace plastyczne. Następnego dnia maluchy wybrały się na wiosenny spacer ulicami Rąpic. Z pięknymi kwiatami zrobionymi własnoręcznie, z uśmiechami na twarzach, szukaliśmy pierwszych oznak Wiosny.

Czytaj więcej...