_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.
W ramach projektu RE.akcja 2021 w partnerstwie z CZG-12 (Celowy Związek Gmin) zostały zrealizowane trzy serie warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki” w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince , którym zwieńczeniem była wystawa wszystkich prac i wyłonienie zwycięzców. 
Czytaj więcej...

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Już 7. września o godzinie 14:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbędą się warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Pan Krzysztof Gajda - pracownik Krzesińskiego Parku Krajobrazowego.
Czytaj więcej...

"Pożegnanie Wakacji"

W poniedziałek, 30 sierpnia pożegnaliśmy wakacje w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Mimo, iż w tym dniu pogoda nie dopisała wydarzenie odbyło się w sali MGOK.

Czytaj więcej...

KABARET CIACH

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich spragnionych śmiechu. Na deskach naszej sceny wystąpi przezabawny kabaret CIACH! Zaserwują nam swoje „Historie śmiechem pisane” 12 września o godzinie 16:00.
Bilety w cenie 30 zł dostęne w świetlicy MGOK Cybinka. ZAPRASZAMY
Czytaj więcej...

"Eko-Roboty"

25 sierpnia odbyły się trzecie z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki” realizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 w ramach projektu RE.akcja 2021.

Czytaj więcej...