_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W sobotę 15 grudnia na Placu Kultury przy MGOK w Cybince odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Jak co roku mieszkańcy mogli skorzystać z wielu atrakcji świątecznych zarówno kulinarnych jak i artystycznych. Było to wyjątkowe miejsce, gdzie można było skosztować dobrego ciasta, wigilijnych potraw i zaopatrzyć się w świąteczne podarunki dla siebie i swoich bliskich. Nie zabrakło także żywych karpi i choinek.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się 20 grudnia br. (czwartek) o godz. 15:30 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: bożonarodzeniowe kule śnieżne. Zapisy do 19 grudnia w świetlicy MGOK! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Aniołki z papieru

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 13 grudnia w sali MGOK odbyły się kreatywne warsztaty dla dzieci. Uczestnicy samodzielnie tworzyli wyjątkowe, oryginalne aniołki z papieru. Aniołki można powiesić na choince, można nimi udekorować stroik, ale mogą posłużyć również jako dodatek czy ozdoba do gwiazdkowego prezentu.

Czytaj więcej...

7 grudnia na hali sportowej w Cybince dzieci klas I-IV szkół podstawowych z Cybinki i Białkowa miały okazję brać czynny udział w bajkowym wydarzeniu zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince i Zespół Szkół W Cybince pn. „W pałacu Królowej Śniegu”.

Czytaj więcej...

6 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyła się impreza mikołajkowa „Choinka dla dzieci niepełnosprawnych” pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka. Dzieci niepełnosprawne z całej naszej gminy świetnie się bawiły mając do wyboru różne zabawy.

Czytaj więcej...

Mikołajki

7 grudzień był ostatnim dniem mikołajkowych seansów filmowych. Do kina przybyła młodzież od klas V szkoły podstawowej do klas III gimnazjum z Zespołu Szkół w Cybince. Jak w pozostałe dni goście byli witani koszami ze słodyczami po czym obejrzeli wzruszający film.

Czytaj więcej...

Mikołajki

6 grudnia o godzinie 8 a następnie 10 odbyła się kolejna tura seansów mikołajkowych, w których wzięła udział młodzież klas V-VIII ze szkoły podstawowej z Białkowa i Maszewa. Piękny film w niejednym wywołał łzy wzruszenia :)

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się już 13 grudnia br. (czwartek) o godz. 15:30 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: bombki aniołki. Zapisy w świetlicy MGOK! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Kiermasz Bożonarodzniowy

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk serdecznie zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 15 grudnia o godzinie 15 przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...