_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W czwartek 27 września w sali MGOK odbyły się zajęcia plastyczne, w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Uczestnicy z niepotrzebnych pudełek, papierowych rolek oraz kolorowych kartek stworzyli własne organizery na biurko. Powstał dinozaur, żyrafa oraz piękne sowy. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

"Kwiaty dla Niepodległej” to tytuł koncertu chóru kameralnego „Adoramus” pod dyrekcją dr Barabry Weiser-Lady, który odbędzie się w dniu 12 października br. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Koncert ku czci bohaterów walczących o niepodległość Polski objęty został patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Mieszkańcy naszej gminy i zaproszeni goście z pobliskich powiatów będą mieli okazję usłyszeć i zaśpiewać wraz z chórem pieśni patriotyczne z owych czasów.

Czytaj więcej...

Również w piątek przed warsztatami plastycznymi naszych przedszkolaków odwiedzili  policjanci  z Komisariatu Policji w Cybince. Tematem spotkania były zasady ruchu drogowego oraz zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

Czytaj więcej...

Powitanie Jesieni

W piątek 21 września w filii w Rąpicach odbyły się warsztaty plastyczne pt.: „Powitanie Jesieni”., w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy na wieczornicę pod nazwą „100-latek to nasza duma i autorytet”, która odbędzie się o godzinie 19:00 w dniu 8 października bieżącego roku w sali bankietowo-tanecznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Tego wieczoru pragniemy uczcić pamięć o ludziach, którzy swoją postawą przyczynili się do odzyskania niepodległości. Dzieje naszej Ojczyzny, to rzadko dni szczęśliwe i spokojne tak jak obecnie.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy naszą comiesięczną NIEDZIELĘ FILMOWĄ. Zapraszamy już w ten weekend 30 września do sali kinowej MGOK Cybinka. Wstęp oczywiście wolny!

Czytaj więcej...

Kabaret CZESUAF

W sobotni wieczór, 22 września w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury gościliśmy kabaret CZESUAF. Grupa powstała w 2002 roku w Poznaniu, od tej pory zdobyła ponad 20 nagród i wyróżnień na różnego rodzaju przeglądach i festiwalach. Równie wysoki poziom humoru zaprezentowali u nas w Cybince w swoich najlepszych skeczach, co doceniła rozbawiona publiczność owacjami na stojąco. Wielokrotne bisy znacznie przedłużyły wspaniały występ. Dziękujemy wszystkim za przybycie i cudowną atmosferę!

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które odbędą się już 27 września br. (czwartek) o godz. 15:00 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: organizer na biurko. Zapisy w świetlicy MGOK do 26 września! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

14 września w MGOK w Cybince odbył się trzeci koncert charytatywny na rzecz odbudowy spalonego mini skansenu w Białkowie. Zanim przed widownię zaproszono artystki głos zabrał  Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk i Prezes TMPiB – Leokadia Szołtun, którzy powitali wszystkich przybyłych na koncert.

Czytaj więcej...