_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Warsztaty z szydełkowania

Pierwsze zajęcia z szydełkowania, które poprowadziła pasjonatka szydełka Aneta Dobrzańska z Pracowni Romantyczne Szydełko odbyły się 10 października w MGOK Cybinka. Uczestnicy zaczęli od prac związanych ze zbliżającymi się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdki, aniołki, bombki były tematem tego spotkania. Następne zajęcia już w następny wtorek. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Jesień w Klubie Mam

W poniedziałek 9 października, po długiej wakacyjnej przerwie ruszył Klub Mam. Zaczęliśmy jesiennymi warsztatami dla najmłodszych. Kolejne zajęcia już 16 października o godz. 10:00. Zapraszamy mamy z maluszkami!

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na jesienne zajęcia plastyczne, które odbędą się już 12 października br. (czwartek) o godz. 15:00 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: jesienne lampiony z liści oraz ludziki z szyszek, kasztanów i żołędzi. Zajęcia są bezpłatne!

Czytaj więcej...

Już 14 października br. o godz. 17:00 z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali widowiskowej MGOK Cybinka odbędzie się koncert operetkowy w wykonaniu solistów scen poznańskich: Karoliny Garlińskiej, Macieja Ogórkiewicza oraz Klaudiusza Kapłona. Bilety w cenie 10 zł/szt. dostępne są do nabyca w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Jesień w Klubie Mam

Zapraszamy na spotkanie z jesiennymi warsztatami dla najmłodszych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Jesień w Klubie Mam odbędzie się już w poniedziałek, 9 października br. o godz. 10:00.

Czytaj więcej...

Kolejna niedziela filmowa przed Nami! Zapraszamy 8 października do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 wspólnie z Vaiana przeżyjemy pełną przezabawnych zdarzeń przygodę. Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych komedię romantyczną, która pokaże nam wszystko, albo nic.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na szydełkowanie

Drodzy Panowie, Drogie Panie! MGOK Cybinka zaprasza na szydełkowanie! Zajęcia poprowadzi artystka, pasjonatka szedłka Aneta Dobrzańska z Pracowni Romantyczne Szydełko! Pierwsze zajęcia już we wtorek 10 października, godz. 17:30 w MGOK Cybinka. Chętne osoby prosimy o kontakt u Animatora Kultury tel. 507 600 636.

Czytaj więcej...

25 września  nasze przedszkolaki przywitały Panią Jesień. Wspólnie z rodzicami wykonywały jesienne stworki, przy czym wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Dzieci oglądały również przedstawienie, w którym aktorami były ich panie przedszkolanki, a tematem było pożegnanie pięknego lata i przywitanie Pani Jesieni. Nie mogło zabraknąć także zabaw tanecznych i śpiewania piosenek. Po aktywnych zajęciach na dzieci czekały pieczone kiełbaski i ziemniaczki.

Czytaj więcej...

20 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami. Tematem spotkania było utrwalenie z maluchami zasad ruchu drogowego i przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w przedszkolu i w domu. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Maluchy były bardzo aktywne i zadawały mnóstwo przemyślanych i ważnych pytań, na które policjanci chętnie odpowiadali. Policjantom, serdecznie dziękujemy, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami! 

Czytaj więcej...

Zapraszamy dorosłych oraz seniorów na wznowione zajęcia ze stretchingu, czyli rozciągania. Tym razem zadbajmy wspólnie o kręgosłup. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom oraz ich poprawnemu wykonaniu będziemy w stanie utrzymać kręgosłup w dobrej kondycji, zwiększyć zakres ruchu w stawach oraz wzmocnić mięśnie. Zajęcia ponownie poprowadzi dla Was instruktor fitness Anita Radkiewicz. 

Czytaj więcej...