_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Małymi krokami dotrwaliśmy do końca! Tym razem nie prezentowaliśmy Wam na bieżąco stanu prac remontowych jakim poddaliśmy salę bankietową, szatnię oraz zaplecze socjalne tylko po to, abyście od razu mogli zobaczyć cały proces i niesamowity efekt. Jak wam się podoba? Mamy nadzieję, że tak samo mocno jak nam, a aktualny stan pomieszczeń, który systematycznie zmieniał się na lepsze sprawi, że jeszcze chętniej będziecie korzystać z naszych usług. W ramach remontu stworzono przejście między zapleczem a kinem, zwiększono przestrzeń zaplecza socjalnego oraz sali bankietowej, położono podłogę, zainstalowano nowe drzwi, odświeżono garderobę itd. Zobaczcie sami, a nam no cóż... nie pozostaje nic innego jak zaprosić was do MGOK Cybinka!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne Młodzieżowego Klubu Filmowego, które odbędzie się już 7 listopada (wtorek) o godz. 14:00 w sali kinowej MGOK Cybinka. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu Animatora Kultury 507 600 636

Czytaj więcej...

Informujemy, że 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 3 listopada (dzień wolny za święto rocznicy odzyskania niepodległości przypadające w sobotę 11 listopada) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince będzie nieczynny! Za utrudnienia przepraszamy!

W piątek, 20 października z okazji Europejskiego Dnia Seniora odbył się przepiękny koncert Trzech Tenorów. Na scenie widowiskowej Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury wystąpili artyści Mirosław Niewiadomski. Kordian Kacperski oraz Bartosz Kuczyk, który dodatkowo pełnił jakże udaną rolę konferansjera. Sala wypełniona była po brzegi.

Czytaj więcej...

Jesienne zajęcia plastyczne

W czwartek, 12 października w sali MGOK odbyły się jesienne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy wykonali przepiękne jesienne lampiony z liści i słoików, przy czym wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. W drugiej części zajęć dzieci wykonały z kasztanów i żołędzi jesienne stworki i zwierzątka.

Czytaj więcej...

Ostatnie zajęcia z projektu "Przyroda - nasze dobro wspólne" dofinansowanego w ramach „Działaj Lokalnie 2017” - Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację na Rzecz Collegium Polonicum odbyły się 12 oraz 13 października w Szkole Podstawowej w Cybince oraz w Oddziale Przedszkolnym w Rąpicach. Zajęcia poprowadziła Justyna Piwońska z firmy "Ekosfera". Uczestnicy uczyli się o gospodarowaniu odpadami, jak robić eko-zakupy czyli jak unikać opakowań, a także brali udział w kreatywnych warsztatach z recyklingu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na warsztaty plecionkarskie - kosze wiklinowe z pracownią "Artex", które odbędą się już 4 listopada br. od godz. 13 w salach naszego budynku. Koszt uczestnictwa w takich zajęciach to 50 zł. Ilość miejsc ograniczona, dlatego zapisy przyjmowane są w sekretariacie MGOK Cybinka oraz u Animatora Kultury. 

Czytaj więcej...

Myśleliście już o tym jak spędzicie tę najhuczniejszą noc w roku? Już nie musicie, bo mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia - "Sylwester u Ojca Chrzestnego" w MGOK! Zapewniamy: klimatyczną muzykę, przystawki, ciasta, owoce, gorące napoje oraz dwa ciepłe posiłki! Bilety do nabycia w sekretariacie MGOK! Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów życzy Dyrektor MGOK Cybinka Ewelina Skórska wraz z pracownikami.

Czytaj więcej...