_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Kiermasz Wielkanocny

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 24 marca (sobota) w godzinach od 15-17 przy Placu Kultury MGOK. W programie m.in. występ zespołu "Antidotum" oraz "Lubuszanki", możliwość nabycia dekoracji wielkanocnych oraz tradycyjnych potraw. Więcej szczegółów na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku do udziału w III edycji konkursu piosenki wszelakiej "Przebojowy Prima Aprilis". Konkurs odbędzie się w sali widowiskowej MGOK w Cybince 6 kwietnia 2018 r. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej. Na zapisy czekamy do 4 kwietnia.

Czytaj więcej...

9 marca na deskach Sali Widowiskowej MGOK w Cybince powitaliśmy gromkimi brawami kabaret Koń Polski, który bawi publiczność od ponad ćwierć wieku. Swoja karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Jest gospodarzem największej imprezy w kraju - Festiwalu Kabaretu w Koszalinie.

Czytaj więcej...

1 marca w sali M-GOK Cybinka odbyły się kreatywne warsztaty z eko-wikliny, czyli wikliny papierowej tworzonej z gazet, ulotek. Zajęcia te zorganizowane były przez Gminny Klub Senior+ Cybinka, a uczestnikami byli seniorzy z tego klubu.

Czytaj więcej...

27 lutego M-GOK Cybinka ruszył z projektem dofinansowanym w ramach zadania RE.akcja przez CZG-12 - "Kreatywna edukacja. Palący problem - niska emisja" - temat niebanalny i aktualny - zanieczyszczenie powietrza.

Czytaj więcej...

28 lutego, w ramach projektu "Kreatywna edukacja. Palący problem - niska emisja" dofinansowanego przez CZG-12. Uczestników Klubu Senior+ Cybinka edukowała Justyna Piwońska z firmy Ekosfera. Temat zanieczyszczenia powietrza dotyka nas wszystkich, dlatego uczestnicy żywiołowo debatowali o tym "palącym problemie" w naszym kraju. Po części edukacyjnej odbyły się zajęcia kreatywne - wstęp do zajęć z wikliny papierowej.

Czytaj więcej...