_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się w czwartek - 18 listopada o godz. 15:00 w MGOK Cybinka. Liczba miejsc ograniczona. Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...
W dniu 11 listopada 2021 r. w Cybince odbyły się uroczystości upamiętniające 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody rozpoczęły się mszą świętą za Ojczyznę w Kościele Parafialnym w Cybince.
Czytaj więcej...

Nauka to potęgi klucz a znajomość języków otwiera niejedne drzwi…

Prawda ta choć przez wielu znana to my postanowiliśmy dać jeszcze dodatkowo małego motywacyjnego „kopniaka” by zachęcić do poszerzania swej wiedzy językowej. W tym celu rzuciliśmy mieszkańcom gminy Cybinka wyzwanie w postaci konkursu „Cybinko, take the challenge!”. Ma on za zadanie popularyzować naukę języków, rozbudzać i rozwijać zainteresowania z nim związane. Skoro chęć sprawdzenia się i zdrowa rywalizacja może prowokować do nauki to my z chęcią z takiej „prowokacji” korzystamy 😊.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

10 października szykujemy ucztę dla kinomana. Na początek o 15:00 coś dla całych rodzin. Film animowany w przygodowo-komediowym sosie, który rozbawi każdego niezależnie od wieku.
 
Następnie o godzinie 17:00 podamy coś na ostro. Thriller katastroficzny trzymający w napięciu od początku do końca. Będzie gorąco.
Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbędą się w czwartek - 7 października o godz. 15:00 w MGOK Cybinka. Liczba miejsc ograniczona, Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK. 

Czytaj więcej...

30 września z okazji Dnia Chłopaka odwiedziły nas dzieci z Gęstowic. W sali kinowej młodsze dzieci obejrzały bajkę „Toy Story 4”, starsze natomiast film „Bardzo fajny Gigant”. Dziękujemy dzieciom i opiekunom ze Szkoły Podstawowej w Gęstowicach za odwiedzenie naszej placówki.

Czytaj więcej...