_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Halloweenowe maski

W czwartek 25 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się „Halloweenowe warsztaty plastyczne” dla dzieci. Uczestnicy z papierowych szablonów wycinali, kolorowali i ozdabiali halloweenowe maski. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek – cukierki. Zapraszamy wszystkie dzieci na kolejne "Halloweenowe warsztaty", które odbędą się we wtorek 30 października  o godz. 15:30. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Dzień dla Niepodległej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Cybinka do uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Ten podniosły moment nastąpi w „Dniu dla Niepodległej” – 9 listopada br. o godzinie 11:11 na hali sportowej Zespołu Szkół w Cybince. Impreza rozpocznie się o godz. 10:45 uroczystym apelem.

Czytaj więcej...

12 października o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się uroczysty koncert Chóru Kameralnego "Adoramus" pod dyrekcją dr Barbary Weiser - Lada. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Koncert rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem Hymnu Narodowego "Mazurek Dąbrowskiego".

Czytaj więcej...
W dniu 8 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyła się wieczornica pn. „100-latek to nasza duma i autorytet”. Podczas tego spotkania uczczono pamięć o ludziach, którzy swoją postawą przyczynili się do odzyskania niepodległości. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciło dwoje 100 latków: Pani Maria Pozarzycka i Pan Alfons Łazarczyk.
Czytaj więcej...

W dniu 3.10.2018 r. Członkowie Stowarzyszenia „KREATYWNA KULTURA” Ewelina Skórska i Monika Cieślarczyk dokonały odbioru końcowego stworzonego Placu Kultury w Cybince.

Inwestycja kosztowała 291 998,80 zł i została zrealizowana dzięki 100 % dofinansowaniu Województwa Lubuskiego ze środków finansowych z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz pomocy Gminy Cybinka.

Czytaj więcej...

Andrzejkowy Czarownic Zlot

Zlot czarownic, czary mary,
zapraszamy do pieczary.
Strawy, trunków nie zabraknie
- wszystkiego co dusza łaknie.
Gdy noc wybije listopadowa,
bądź zwarty, bądź gotowa.
Miotła, mop - grzej badyla
i do MGOK-u dawaj dyla.

Bilety do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince w Świetlicy_Kultury.

Czytaj więcej...