_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Z okazji Dnia Kobiet - 9 marca 2016 r. (środa) o godz. 18:00 zapraszamy do Sali Widowiskowej MGOK na sztukę pn. "Trzy Świnki". Jest to komedia nieromantyczna ukazująca w żartobliwy sposób problemy męskiej tożsamości i natury, specyficznych relacji z kobietami, w tym także z matką, oraz pewne ukryte strony męskich pragnień. Uwaga, wstęp tylko dla dorosłych!

Czytaj więcej...

Spotkajmy się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury na warsztatach międzypokoleniowych by wspólnie poćwiczyć, porozmawiać, pogotować i zjeść! W programie: warsztaty kulinarne, czyli wspólne i zdrowe gotowanie w dobrej atmosferze oraz podstawowe ćwiczenia Tai Chi dla przywrócenia witalności! Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

W niedzielę 14 lutego MGOK wypełnił się miłością zakochanych! Z okazji Dnia Świętego Walentego obchodzonego 14 lutego Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zorganizował walentynkowy seans filmowy dla zakochanych! Każdy, kto postanowił spędzić walentynkowe popołudnie w sali kinowej MGOK został obdarowany przez Dyrektorkę MGOK Ewelinę Skórską symbolem święta zakochanych, czyli walentynkowym serduszkiem.

Czytaj więcej...

Walentynki to dzień, w którym przekazujemy sobie dowody miłości i sympatii. Również w naszej Świetlicy w Rąpicach odbyła się zabawa z okazji Walentynek dla dzieci, które licznie się stawiły. Oczywiście ważnym elementem w tym dniu była wspólna dekoracja Świetlicy balonami w kształcie serduszek oraz serduszek z papieru. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością przy wykonywaniu kartek walentynkowych. 

Czytaj więcej...

10 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się konsultacje społeczne na które zapraszał Komendant Powiatowy Policji w Słubicach. Konsultacje dotyczyły stworzenia mapy zagrożeń, na które są narażeni mieszkańcy Gminy Cybinki. Z założenia, „mapy zagrożeń” mają być narzędziami, które pozwolą zaktywizować różne podmioty w zakresie współpracy z Policją, w celu ujawniania i przeciwdziałania okolicznościom zagrażającym bezpieczeństwu obywateli. Pomogą też lepiej zarządzać siłami i środkami policyjnymi.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie konsultacyjnej w sprawie wyboru imienia dla powstającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince stowarzyszenia. Stowarzyszenie, którego głównym celem będzie wspieranie działalności statutowej domu kultury powstaje z inincjatywy pracowników MGOK Cybinka oraz ludzi pragnących zdziałać wiele dobrego dla Mieszkańców Gminy. Motywacją do zainicjowania działalności Stowarzyszenia jest potrzeba wsparcia i poszerzenia oferty MGOK Cybinka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Walentynkowy Seans Filmowy! 14 lutego (niedziela) w Sali Widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 odbędzie się seans dla dzieci - bajka o małym chłopcu, który kochał swoją różę. O godz. 17:00 seans dla dorosłych - miłość dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa!

Czytaj więcej...

30 stycznia 2016 roku z inicjatywy Służby Krzesińskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Kłopot w Muzeum Bociana Białego odbyły się warsztaty edukacyjno – terenowe połączone z prelekcją oraz prezentacją multimedialną pt. "Zimowe ptakoliczenie”. Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach cyklu pn. "Spotkania z przyrodą", przy współpracy z Miejsko–Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince, Ligą Ochrony Przyrody w Zielonej Górze oraz Radą Sołecką w Kłopocie. Akcja została objęta patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka.

Czytaj więcej...