_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Za nami tydzień ferii, który dzieciom ze Świetlicy w Rąpicach upłynął we wspaniałej atmosferze pełnej szalonej zabawy i różnorodnych warsztatów: kulinarnych, plastycznych i muzycznych. W pierwszym dniu ferii dzieci uczyły się piec pyszne racuszki z jabłkami oraz chętnie wzięły udział w warsztatach plastycznych o tematyce „ZIMA W OCZACH DZIECKA”. Wszystkie rysunki dzieci były piękne i oczywiście znalazły swoje honorowe miejsce na specjalnie do tego celu przygotowanej tablicy.

Czytaj więcej...

15 stycznia 2016 r. w Klubie Mam w Cybince uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z podstawami masażu Shantala, który pokazała jedna z mam - Ewa Zalewska. Masaż Shantala jest masażem dla dzieci, który może wykonywać każdy rodzic. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na dobrze Wam znaną pozycję wśród Naszych Turniejów, a dokładnie na X (Jubileuszowy) Gminny Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka. 30 stycznia o godz. 11:00 na Hali Sportowej w Cybince odbędzie się już po raz dziesiąty wyłącznie dla mieszkańców Gminy Cybinka turniej w Ping-Ponga. Dla zwycięzców przygotowano wspaniałe nagrody, a każdy śmiałek który zdecyduję się wystartować w zawodach będzie miał szansę na wygranie roweru górskiego!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Cybinki, który odbędzie się 27 stycznia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Zapisy pod numerem tel.: 507 600 636 u Animatora Kultury lub w MGOK! Turniej startuje od 13:00. Przyjdź i spróbuj sił w swojej kategorii. Organizatorem Turnieju pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka jest MGOK w Cybince.

Czytaj więcej...

Biała Sobota w MGOK

Zapraszamy w imieniu Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka oraz Szpitala Powiatowego w Słubicach na m. in. BEZPŁATNE badania: pomiar ciśnienia, pomiar glukozy we krwi, pomiary CO w wydychanym powietrzu, badania słuchu oraz BEZPŁATNE porady z zakresu: chorób wewnętrznych, ortopedii, ginekologii, otolaryngologii, które odbędą się już w tę sobotę 30 stycznia w godz. od 14 do 17 w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Remont holu w MGOK

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince niedawno zakończył się remontem holu prowadzącego do Sali Widowiskowej. W zakres remontu wchodziło m. in. wyrównanie podłogi, położenie paneli podłogowych, malowanie i tapetowanie ścian, utworzenie szatni oraz wymalowanie nowego logotypu.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że Dzień Babci i Dziadka przypada dopiero 21 i 22 stycznia ze względu na przerwę zimową imprezę z tej okazji zorganizowano trochę wcześniej, a dokładnie 15 stycznia 2016 r. To właśnie tego dnia Sala Widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się dwukrotnie przede wszystkim Babćmi oraz Dziadkami. O godz. 10:00 zaproszeni przez wnuków dorośli mieli okazję zobaczyć wokalno-aktorskie zdolności swoich pociech.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w MGOK

Jak spędzić ferie? No jak to jak! Z Nami w MGOK! Nie zamierzamy się nudzić i mamy nadzieję, że wy także nie! Gry planszowe, komputerowe, warsztaty językow-kulturowo, kino, zajęcia ruchowe w tenisa stołowego, karate, warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, szachy oraz I Gminny Turniej Szachowy... jest co robić i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Czytaj więcej...

Po raz pierwszy Gminne kolędowanie odbyło się na placu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Dość niesprzyjająca aura nie odstraszyła mieszkańców, którzy pojawili się w bardzo licznym gronie. Imprezę uroczyście otworzyli i przekazali życzenia Bożonarodzeniowe Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Cybince Anna Śliwińska oraz Proboszcz ks. Stanisław Pawul.

Czytaj więcej...

Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy Dyrektor MGOK w Cybince Ewelina Skórska wraz z pracownikami.

Czytaj więcej...