_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

13 grudnia 2015 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonywały elementy do makiety „Świąteczne miasteczko”: domki, choinki, aniołki, ludziki (wszystko, co podpowiadała wyobraźnia). Makieta pokazana została podczas „Gminnego Kolędowania”. Dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach i piękne prace!

Czytaj więcej...

To było już trzecie, tym razem mikołajkowe spotkanie Klubu Mam w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Mam z dziećmi jest coraz więcej! Na poniedziałkowym spotkaniu – 7 grudnia – mamy i dzieci lepiły ozdoby z masy plastycznej oraz odciskały nóżki swoich maluszków. Dzieci mogły też poskakać w dmuchanym zamku. Spotkaniu towarzyszyła miła i ciepła atmosfera! Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie tym razem we wtorek 15 grudnia o godz. 10:00.

Czytaj więcej...

5 grudnia 2015 roku z inicjatywy Służby Krzesińskiego Parku Krajobrazowego przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince, Ligą Ochrony Przyrody w Zielonej Górze oraz Radą Sołecką w Kłopocie odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Spotkania z przyrodą”. Akcja ta została objęta patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka.

Czytaj więcej...

I już po występie kabaretowym K2! Chyba na początku warto wspomnieć, że kto nie był ten zdecydowanie może żałować. Występ był bardzo udany i bez chusteczek się nie obyło. Bardzo mocno dziękujemy K2 za świetny występ, za wpis do naszej pamiątkowej kroniki i życzymy wielu, wielu trzymających równie wysoki poziom występów i skeczy! 12 cali, miejscowy karateka i wiele innych słów to od dziś słowa klucze, które będą przywoływały świetne wspomnienia!

Czytaj więcej...

Zapraszamy Was na Gminne Kolędowanie "Nim Gwiazdka Zabłyśnie"! Już 18 grudnia (piątek) na Placu Kultury przy MGOK w Cybince od godz. 14:00! Wśród ważniejszych atrakcji: wspólne kolędowanie, jasełka, "Jarmark Bożonarodzeniowy" z choinkami, karpiami i ozdobami świątecznymi, degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych, seans filmowy dla najmłodszych (wstęp wolny), pokaz rękodzieła ludowego, ciasto dla każdego i wiele wiele innych atrakcji dla każdego przedziału wiekowego. Poczuj razem z Nami magię Świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej...

Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu w Klubie Mam!  Było bardzo miło i owocnie! Szukaliśmy inspiracji i dzieliłyśmy się pomysłami. Jeden z nich będzie realizowany już 7 grudnia – Mikołajki dla Mam z małymi dziećmi.  Kolejne spotkanie już w poniedziałek (30 listopada), na którym dzieci będą mogły pobawić się w dmuchanym zamku oraz posłuchać bajek na wygodnym kocyku - chwila wytchnienia dla mam(oraz chętnych tatusiów) i miła atmosfera.  Zapraszamy!

Czytaj więcej...

30 listopada 2015 o godz. 8.00 oraz 9.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się dwa interaktywne spektakle dla dzieci klas I-IV Zespołu Szkół w Cybince. Występ teatralny pt. „Dwie Dorotki” przygotowany został przez studio ArtRe z Krakowa.

Czytaj więcej...

Poniedziałkowe południe (30.11.2015r) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury minęło pod znakiem zabaw wspaniałej gromadki z Klubu Mam. Następne spotkanie to „Mikołajki w Klubie Mam”, które odbędą się  7 grudnia o godz. 10:00. Zapraszamy mamy i tatusiów z dziećmi.

Czytaj więcej...