_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W ramach projektu dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 z programu dotacyjnego "Niepodległa” 19 czerwca w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyło się widowisko taneczno-słowno-muzyczne pt. „Dzieci dla Niepodległej”. Na wydarzenie to zaprosiła wszystkich Dyrektor MGOK Cybinka Pani Ewelina Skórska, która przytoczyła kilka ważnych elementów naszej historii.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

Wszystkich kinomanów zapraszamy na NIEDZIELE FILMOWĄ. Przygotowaliśmy dla Was rewelacyjny animowany film familijny oraz komedie romantyczną.

Czytaj więcej...

Niedziela (10.06) minęła nam kreatywnie, wesoło i piknikowo! Wspólnie z Nadleśnictwem Cybinka zorganizowaliśmy warsztaty plastyczno - teatralne dla dzieci i młodzieży, przy których i dorośli mieli okazję się pobawić. Zajęcia te były wstępem, czy też zachęceniem do zabawy z leśnym teatrem, do którego zapewne będziemy wracać! Cała akcja odbyła się na przyjemnej, sielskiej łące przy wieży widokowej Nadleśnictwa Cybinka. Był teatr, była zabawa z wodą i ognisko z kiełbaskami. Dziękujemy!

Czytaj więcej...