_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

18 stycznia w sali MGOK odbył się bal karnawałowy w ramach „Ferii z kulturą”. Dzieci przebrane były za różne postacie z bajek i nie tylko. Można było spotkać m.in. księżniczki, piratów, kowboja.

Czytaj więcej...

X Turniej FIFA

Wielkimi krokami zbliża się okragły bo dziesiąty już turniej piłkarskich zmagań. Zatem zapraszamy śmiałków w wieku do 15 lat na X Turniej FIFA.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty plastyczne dla dzieci, które odbędą się w czwartek 13 stycznia o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy przepiękny, kolorowy łapacz snów. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

Ostatnia w tym roku Niedziela Filmowa i to w edycji mikołajkowej ;). Zapraszamy 5 grudnia na zamknięcie filmowego sezonu 2021. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle dwa seanse.
Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na kreatywne warsztaty, które odbędą się 2 grudnia o godzinie 15:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Na warsztatach wykonamy kartki świąteczne. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK. 

Czytaj więcej...
Gdy pasja i talent spotykają się na scenie to musi wydarzyć się coś dobrego. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że w tym przypadku tak właśnie będzie :) a zatem z niekłamaną przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert pn. „Świąteczne Przeboje”.
Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

W czwartek, 18 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty plastyczne. Uczestnicy metodą decoupage ozdabiali drewniane pudełka, które najpierw malowali farbą akrylową a następnie ozdabiali serwetkami. Powstały piękne, kolorowe szkatułki.

Czytaj więcej...