_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy działanie kina w Cybince! Zapraszamy na niedzielę filmową, która odbędzie się już 17 września! O godz. 15:00 wspólnie z Lego Batmanem ocalimy Gotham. Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych polską komedię z gwiazdorską obsadą, którzy udzielą Wam kilku rad na zdrady!

Czytaj więcej...

Wszystko co dobre ma swój koniec i nie inaczej jest z wakacjami, których ostatnie dni właśnie mijają. Dla osłody ostatnich dni wakacji MGOK Cybinka postanowił podobnie jak w roku ubiegłym zorganizować 30 sierpnia br. na terenach utwardzonych za MGOK Wielkie Zakończenie Wakacji dla dzieci i młodzieży. Impreza nie odbyłaby się gdyby nie sponsorzy, którzy organizację wydarzenia wsparli nie tylko finansowo, ale także w postaci nagród oraz słodyczy.

Czytaj więcej...

III Turniej FIFA16 trwał kilka dni, a swój wielki finał znalazł podczas Wielkiego Zakończenia Wakacji dla dzieci i młodzieży, 30 sierpnia w Sali kinowej MGOK Cybinka. Do rywalizacji o tytuł Legendy staneło 13 śmiałków w wieku od 8 do 14 lat. Przez cztery dni rozgrywek eliminacyjnych wyłoniono ósemkę zawodników, która w wielkim finale walczyła o atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz sponsorów turnieju. Dzięki sponsorom, a byli nimi: CYBERnet Michał Samulski, Sklep ogólnospożywczy Józef Hołówko oraz AK-BUD Kurant dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy, słodkie nagrody pocieszenia wraz z torbą pełną niespodzianek. Dla zawodników z podium dodatkowo przygotowano piłki, a zdobywca pierwszego miejsca oprócz tytułu LEGENDY otrzymał puchar!

Czytaj więcej...

Na XIX Lubuskie Święto Plonów w Cybince zaprasza Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak, Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk oraz Starosta Powiatu Słubickiego Marcin Jabłoński! Program dożynek, które odbędą się w Cybince 3 września 2017 r. na stadionie miejskim w dalszej części wiadomości.

Czytaj więcej...

Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi, dlatego warto zakończyć je w wielkim stylu! Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na "Wielkie zakończenie wakacji" organizowane przez MGOK przy dużej pomocy sponsorów. Zapraszamy już 30 sierpnia (środa) na plac przy MGOK Cybinka od godz. 12:00! Obiecujemy dużo ciekawych zabaw sportowych na których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, dmuchaniec, popcorn, słodycze i gorącą kiełbasę z grilla oraz dyskotekę pod chmurką! Oczywiście, aby osłodzić wam ten koniec wakacji wszystko będzie za darmo!

Czytaj więcej...
Alicja Jankowska

13.08.2017 w M-GOK Cybinka odbyły się kreatywne, techniczne warsztaty z mozaiki ceramicznej, które poprowadziła wieloletnia ekspertka w tej dziecinie - Joanna Hanć. Uczestnicy z kawałków płytek ceramicznych komponowali obrazki, które za pomocą odpowiedniego kleju scalali. Gotowe, wyschnięte prace uczestnicy mogli wkleić w wybrane miejsce w domu lub na dworze.

Czytaj więcej...