_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Rowerowe Wakacje 2017

Od 26 czerwca 2017 r. startuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Wakacje rowerowe potrwają dwa tygodnie a szczegółowy harmonogram dni znajduje się do pobrania w dalszej części wiadomości.

Czytaj więcej...

27 czerwca br. odbyły się ostatnie zajęcia z rozciągania dla dorosłych i seniorów przed przerwą wakacyjną. Ostatnie ćwiczenia odbyły się wyjątkowo w sali widowiskowej MGOK, a Instruktorka Anita Radkiewicz zapowiada wznowienie zajęć w połowie września.

Czytaj więcej...

Mundurowo na Ludowo

Dnia 24 czerwca 2017 r. w Górzynie odbył się XII Festiwal „Mundurowo na Ludowo”. Kilkanaście zespołów śpiewało piosenki o tematyce mundurowej.

Czytaj więcej...

23 czerwca w sali widowiskowej M-GOK odbyło się zakończenie roku 6-latków z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Kota w Butach”. Absolwenci przedszkola jak i młodsze dzieci zaprezentowały przedstawienie artystyczno-muzyczne dla swoich rodziców i opiekunów. Po występach wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami.

Czytaj więcej...

W środę 21 czerwca w filii w Rąpicach odbyło się zakończenie roku szkolnego. Maluchy z Kolorowego Przedszkola przygotowały dla naszych absolwentów – dzieci z zerówki – wiersze oraz piosenki. Również nasi absolwenci na pożegnanie zaprezentowali swoje zdolności wokalne oraz taneczne. Pani Kasia oraz Pani Ania wręczyły 6 – latkom pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz podziękowania dla rodziców, pracowników placówki oraz przybyłych gości. Wszystkie dzieci otrzymały upominki od Rady Rodziców oraz Pań pracujących w placówce. Wszystkim maluchom życzymy udanych wakacji. 

Czytaj więcej...

Pod skrzydłami Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince w roku szkolnym 2016/2017 było, aż 129 uczniów i to właśnie oni, a przynajmniej część która mimo niesprzyjających warunków pogodowych dotarła 22 czerwca 2017 r. do sali widowiskowej MGOK Cybinka otrzymała dyplomy ukończenia kolejnego roku ciężkiej pracy i nauki! Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał Dyrektor SOM Zbyszko Jatczak. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich amatorów, profesjonalistów, hobbystów, tych starszych i tych młodszych do Bieganowa, gdzie 2 lipca (niedziela) odbędzie się MARATON MTB CYBINKA 2017, czyli największa rowerowa impreza w Gminie Cybinka! Dla uczestników organizatorzy przygotowali wymagającą trasę oraz dwa dystanse MINI (15 km) oraz MEGA (45 km). Na zwycięzców czekają puchary i nagrody, a dla każdego kto ukończy wyścig przewidziany jest pamiątkowy medal!

Czytaj więcej...

Maratonowi MTB Cybinka 2017 towarzyszyć będzie festyn rowerowy dla dzieci. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika nagrody w postaci pamiątkowego medalu, bidonu oraz czapeczki. Wyścigi zostały podzielone na kategorie, które dostępne są do wglądu na plakatach. Bez obecności opiekuna prawnego dziecko nie może wziąć udziału w wyśigach!

Czytaj więcej...

20 czerwca w sali widowiskowej MGOK odbyło się uroczyste pożegnanie 6 latków z Publicznego Bajkowego Przedszkola w Cybince. 44 dzieci wystąpiło na scenie z wierszami i piosenkami, którymi zauroczyli rodziców i wychowawców. Po części oficjalnej Rada Rodziców przygotowała poczęstunek i zabawy dla najmłodszych.

Czytaj więcej...