_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W czwartek, 3 lutego w MGOK odbyły się kolejne zajęcia plastyczne dla dzieci. Tym razem na warsztatach dzieci z koralików same tworzyły wzory, układy, dobierały kolory, a następnie gdy obrazek był już gotowy wystarczyło tylko przeprasować obrazek przez papier i gotowe.

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 3 lutego o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy z koralików breloki oraz magnesy na lodówkę.  Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w przedszkolu w Rąpicach odbyły się zajęcia z cyklu: „Ferie zimowe z kulturą”. Na uczestników zajęć codziennie czekały różne atrakcje i zadania do wykonania.

Czytaj więcej...

20 stycznia, czwartego dnia Ferii z Kulturą w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince królowały owoce. Jabłka, pomarańcze, banany, winogrona, mandarynki, kiwi były dla uczestników warsztatów kulinarnych bazą do stworzenia pysznych sałatek.

Czytaj więcej...
Przemierzając styczniowy kalendarz wydarzeń kulturalnych natknęliśmy się na niezwykły gatunek. Młode osobniki cechuje ciekawość, kreatywność, zamiłowanie do śpiewu i tak zwanej „kiełbasy” poddawanej ekstremalnej obróbce termicznej w procesie utleniania drewna. 
Czytaj więcej...