_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zajęcia plastyczne

W czwartek 13 czerwca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci na których każdy samodzielnie wykonał ozdobę z masy papierowej.

Czytaj więcej...

W związku z dużym zainteresowaniem jubileuszowym występem zespołu Antidotum mamy dla was dobrą wiadomość - 30 czerwca Antidotum powtórzy swój koncert w sali widowiskowej MGOK Cybinka. Początek o 16:02. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci na POMYSŁ NA WAKACJE w Maczkowie, które odbędą się w dniach od 8 do 12 lipca. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i info u Pani Sołtys Maczkowa (tel. 509 957 209) i w Świetlicy_Kultury MGOK Cybinka (tel. 68 391 13 42).

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

Na niedzielę 23 czerwca przygotowaliśmy coś dla kinomanów. Dwa filmy w naszym cyklu Niedziela Filmowa. Na godzinę 15:00 kino familijne a o 17:00 komedia obyczajowa. Zapraszamy do chłodnego kina :).

Czytaj więcej...

Zespół Antidotum obchodził 16 czerwca Jubileusz 5 lecia swojej działalności.

Ujmuje niezwykłą energią i towarzyszy Gminie Cybinka podczas każdej gminnej uroczystości – Zespół Antidotum. Można by rzec królowe i królowie cybińskiej sceny. Przekonaliśmy się o tym podczas wczorajszego Jubileuszu.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci na POMYSŁ NA WAKACJE w Kłopocie, które odbędą się w dniach od 1 do 5 lipca. Ilość miejsc ograniczona. Wiek dzieci od 3 do 10 lat. Zapisy i info u Pani Sołtys Kłopotu.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci na POMYSŁ NA WAKACJE w Rąpicach, które odbędą się w dniach od 24 do 29 czerwca. Ilość miejsc ograniczona. Wiek dzieci od 3 do 10 lat. Zapisy i info w szkole w Rąpicach w godz. 7-13 do 19 czerwca. Więcej szczegółów na plakacie.

Czytaj więcej...

Warsztaty Decoupage

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk serdecznie zaprasza seniorów na Warsztaty Decoupage, które odbędą się 27 czerwca o godz. 16:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...