_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

"Złote Gody"

Pięknie przeżytymi wspólnie latami mogły pochwalić się pary, które wczoraj 29.05.2019 r. spotkały się w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Swój jubileusz świętowały osoby, które na ślubnym kobiercu stanęły 50 lat temu. Aktu dekoracji jubilatów za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane postanowieniem prezydenta RP, dokonał Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk, Sekretarz – Sebastian Łukaszewicz w asyście Skarbnika – Agnieszki Skiba i zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Izabeli Stachowiak.

Czytaj więcej...

28 maja odbyła się druga lekcja Kursu Komputerowego Senior 55+. Po zapoznaniu się z podstawami budowy i obsługi komputera na lekcji pierwszej wzięliśmy na warsztat edytor tekstu. Bez zbędnych teorii zabraliśmy się za spraktykowanie tematu. Uczestniczki sprawnie poradziły sobie z ćwiczeniami ucząc się tworzenia dokumentu tekstowego i jego formatowania.

Czytaj więcej...

24 maja w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince  odbyły się występy dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej z Gęstowic. Przedstawienie „Dzień Rodziny” przygotowali opiekunowie i nauczyciele z Gęstowic pod czujnym okiem Marty Chilimończyk.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Dzień Dziecka, który odbędzie się na placu przy Urzędzie Miejskim 31 maja w godzinach od 15:00 do 17:00.
Na tą okazję przygotowano wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

Obrazy ekologii

21 maja odbyły się drugie z serii warsztatów ekologicznych organizowanych przez MKOG w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 w ramach projektu RE.akcja 2019.

Czytaj więcej...

26 maja obchodzimy Dzień Matki, z tej właśnie okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince w czwartek, 23 maja przygotował dla dzieci warsztaty plastyczne. Dzieci metodą decoupage ozdabiały drewniane serduszka, które wręczą jako prezent na Dzień Mamy.

Czytaj więcej...

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież 28 maja na „Kształty ekologii” – warsztaty ekologiczne, na których zrobimy wazony dekorowane foliowymi torebkami

Czytaj więcej...

22 maja z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Ojca odbyło się przedstawienie w sali kinowej MGOK Cybinka. Przybyłych gości witały dzieci wręczając własnoręcznie zrobione laurki i papierowe kwiaty.

Czytaj więcej...