_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 17 marca o godzinie 15:00. Choć do Wielkanocy jeszcze daleko, to my już powoli przygotowujemy się do świąt - na warsztatach wykonamy wielkanocne wianki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 10 marca o godzinie 15:00. Tym razem na zajęciach wykonamy z tektury kolorowe koty-psoty.  Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...

Najsłynniejsza lalka świata swoje święto obchodzi 9 marca - to właśnie tego dnia obchodzimy Dzień Barbi. Z tej właśnie okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince przygotował dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat) konkurs plastyczny.

Czytaj więcej...
Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 3 marca o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy z niepotrzebnych już pudełek przepiękne skarbonki. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.
Czytaj więcej...

W dniu Św. Walentego w przedszkolu w Rąpicach panował wyjątkowy nastrój. Dzieci zapoznały się z walentynkowymi zwyczajami i tradycjami, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii w stosunku do innych ludzi.

Czytaj więcej...

Walentynki

Walentynki – święto miłości obchodzone głównie przez nieco starszych, lecz cieszące się dużą popularnością wśród dzieci. I tak właśnie 14 lutego świętowaliśmy z przedszkolakami z Kraina Kota w Butach.

Czytaj więcej...
Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w tym tygodniu w środę 16 lutego o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy przepiękne własnoręcznie zaprojektowane zakładki do książki. 
Czytaj więcej...