_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Kabaret CZESUAF

Choć do września jeszcze daleko, my już dzisiaj zapraszamy na występ Kabaretu CZESUAF, który odbędzie się 22 września 2018r. (sobota) w sali widowiskowej Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince o godz. 16:00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Świetlicy_kultury MGOK lub na stronie www.kupbilecik.pl. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

We wtorek, 15 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się, organizowane przez Klub SENIOR+Cybinka, pierwsze spotkanie z cyklu „PROZDROWOTNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW”. Ćwiczenia poprowadziła Justyna Żyła – masażystka, instruktor Taiji Chuan, która dyplomy i doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, Indiach i Polsce.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy w imieniu dzieci wszystkich rodziców na koncert z okazji Dnia Mamy i Taty, który odbędzie się 25 maja (piątek) o godzinie 17:30 w sali widowiskowej MGOK Cybinka. Na scenie wystąpią dzieci z Zespołu Szkół, dzieci z Bajkowego Przedszkola w Cybince oraz zespół „Klimat”. Po koncercie zapraszamy wszystkich na słodki poczęstunek oraz ciepłą kawę i herbatę. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

12 maja 2018r. w Collegium Polonicum w Słubicach odbyła się kolejna edycja festiwalu "Biesiada bez granic" pod hasłem przewodnim - "na góralską nutę". Zespół "Lubuszanki" wystapił na tym festiwalu po raz piąty. Przez kilka godzin zespoły z województwa lubuskiego i goście z Niemiec śpiewali piosenki góralskie i biesiadne.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci na zajęcia plastyczne z okazji Dnia Mamy, które odbędą się 24 maja br. (czwartek) o godz. 15:00 w świetlicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: różane drzewko szczęścia. Zapisy w świetlicy MGOK do 23 maja. Zajęcia są bezpłatne!

Czytaj więcej...

Dnia 10 maja 2018 roku przedszkolaki z Rąpic wybrały się na wycieczkę do Pana Pszczelarza. Było to bardzo ciekawe spotkanie dla maluchów. Dzieci dowiedziały się jak powstaje miód, gdzie mieszkają pszczoły, kim jest królowa pszczół. Zobaczyły niezbędny sprzęt i akcesoria pszczelarza.

Czytaj więcej...

10 maja w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie przygotowane dla seniorów z Gminy Cybinka pt. „Bezpieczny i aktywny senior”. Spotkanie poprowadziła Magdalena Jankowska rzecznik prasowy KPP w Słubicach, która przedstawiła różne przykłady wyłudzania pieniędzy. W spotkaniu również zabrał głos Edmund Pilimon Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

Czytaj więcej...

W dniu 11.05.2018 r. przy udziale Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka została podpisana umowa o przyznaniu pomocy Nr 00170-6935-UM0410262/17 na operację pn. Doposażenie miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców i gości miejscowości Cybinka, celem stworzenia Placu Kultury w Cybince. Umowa została podpisana przez Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Pana Stanisława Tomczyszyna oraz Prezesa i Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia "Kreatywna Kultura" Panie Ewelinę Skórską i Monikę Cieślarczyk.

Czytaj więcej...