_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zapraszamy na dobrze Wam znaną pozycję wśród Naszych Turniejów, a dokładnie na XI Gminny Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka. 11 lutego o godz. 11:00 na Hali Sportowej w Cybince odbędzie się już po raz jedenasty wyłącznie dla mieszkańców Gminy Cybinka turniej w Ping-Ponga. Dla zwycięzców przygotowano wspaniałe nagrody, a każdy śmiałek który zdecyduję się wystartować w zawodach będzie miał szansę na wygranie roweru górskiego!

Czytaj więcej...

Zapraszamy młodzież i dorosłych 31 stycznia na godz. 17:00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince na robótki ręczne. Wspólnie podziergajmy na drutach i stwórzmy coś niezwykłego! Koszt uczestnictwa w zajęciach to tylko 20 zł (koszt niezbędnych materiałów). Zapisy pod dobrze znanym Wam numerem telefonu Naszego Animatora Kultury, czyli nr 507 600 636. Zajęcia organizowane w ramach feri zimowych z _kulturą!

Czytaj więcej...

W dniu 19 stycznia 2017 r. w sali kinowej Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się Gala wręczenia wyróżnień Burmistrza Cybinki „Perły Cybinki 2016”. Skąd wziął się pomysł zorganizowania tej uroczystości pod nazwą „Perły Cybinki”? Z prostej analogii: otóż  urzekające pięknem perły powstają z całkiem zwyczajnych składników: ziarenka piasku, odprysku muszli, białek wytwarzanych przez małże, które jako jedyne wiedzą, jak je połączyć, aby osiągnąć tak zachwycający rezultat.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisywania się drużynowo (w parach) do II Gminnego Turnieju FIFA16. Turniej odbędzie się 2 lutego w Sali Kinowej MGOK od godz. 10:00. Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń, których można dokonać telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...
Kolejna niedziela filmowa przed Nami! Z okazji ferii zimowych z _kulturą zapraszamy 5 lutego do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 wspólnie ze Angry Birds odeprzemy atak złych świn! Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych komiedię. Mimo fatalnego głosu Florence Foster Jenkins marzy o zostaniu śpiewaczką operową. Na wielkim ekranie zobaczymy Meryl Streep oraz Hugh Granta!
Czytaj więcej...

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi z _kulturą zapraszamy Was na kolejne wydarzenie z cyklu spotkania z przyrodą pt. "Obrączkujemy ptaki". Już 2 lutego (czwartek) o godz. 11:00 w MGOK Cybinka będziecie mieli okazję dowiedzieć się co to są ptasie obrączki, po co się je zakłada i jak obchodzić się z ptakami! Cykl warsztatów objęty został patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka.

Czytaj więcej...

Już 14 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej MGOK Cybinka odbędzie się niezapomniane kabaretowe wydarzenie. Na deskach naszej sceny wystąpią specjalnie dla was Nowaki w swoim programie "Moda na Nowaki". Bilety do nabycia w sekretariacie MGOK Cybinka. 

Czytaj więcej...

W dniu 15 stycznia br. Cybince odbył się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas którego zbierane były datki dla dzieci i seniorów. Wolontariusze z Zespołu Szkół w Cybince od samego rana zbierali do puszek datki na terenie całej gminy Cybinka. W godzinach popołudniowych w sztabie WOŚP, który mieścił się budynku MGOK w Cybince przeliczano na bieżąco zebrane datki, a w sali kinowej trwała licytacja wcześniej zebranych fantów przeplatana występami artystycznymi. Licytację prowadzili Marian Dworak i Zbyszko Jatczak.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w Województwie Lubuskim rozpoczynają się już 30 stycznia i potrwają do 10 lutego, dlatego właśnie zamiast iść na wolne poświęcamy się dla Was do reszty i zamiast tradycyjnego jednego tygodnia zajęć w MGOK przygotowaliśmy, aż dwa tygodnie pełne atrakcyjnych zajęć! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i oczywiście aktywnego udziału!

Czytaj więcej...

W ubiegłym roku rozpoczęliśmy gruntowny remont pomieszczeń, a naszym nowym sekretariatem i miejscem dla dzieci oraz młodzieży chwaliliśmy się już jakiś czas temu, dlatego przyszła najwyższa pora na pokazanie Wam kolejnego pomieszczenia - ukończonej sali taneczno/konferencyjnej! Poza malowaniem, nową podłogą, lustrami, wymianą drzwi oraz kompletną wymianą elektryki wyburzyliśmy też ścianę co znacznie powiększyło przestrzeń do użytkowania.

Czytaj więcej...