_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Warsztaty z wizażu

26 lipca 2019 w ramach Klubu Senior+ w MGOK w Cybince odbyły się warsztaty z wizażu. Prowadząca zajęcia zaprezentowała na dwóch ochotniczkach i omówiła krok po kroku wykonanie makijażu dziennego oraz wieczorowego.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci na POMYSŁ NA WAKACJE w Białkowie, który odbędą się w dniach od 5 do 9 sierpnia. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i info w sekretariacie w szkole w Białkowie (tel. 68 391 13 50) do 2 sierpnia.

Czytaj więcej...

Warsztaty z wizażu

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza seniorów z Klubu Senior+ na "Warsztaty z wizażu", które odbęda się 26 lipca o godzinie 12:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Wakacje w Maczkowie

W dniach od 8-12 lipca w Maczkowie odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci pod nazwą POMYSŁ NA WAKACJE, na które zapraszał wszystkich Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince. Podczas warsztatów uczestnicy wykonali łapacze snów, indiańskie amulety, które mają odstraszać złe sny, poznali technikę zdobniczą decoupage i dowiedzieli się, jak w prosty, ale efektowny sposób ozdabiać przedmioty. Powstały piękne kompozycje na szkle. Metoda zdobienia wymagała od uczestników dużo cierpliwości i dokładności.

Czytaj więcej...

Wakacje w Kłopocie

Kolejny tydzień wakacji za nami. Tym razem spędziliśmy wakacyjny czas z dziećmi w Kłopocie. Były to dni pełne zabawy. Nie zabrakło zajęć plastycznych, na których dzieci wykonywały kolorowe tęcze, malowały kredą po asfalcie oraz tworzyły przeróżne, ciekawe konstrukcje z klocków.

Czytaj więcej...

5 lipca był ostatnim dniem i oficjalnym zwieńczeniem trwających 2 tygodnie „Rowerowych Wakacji 2019” zorganizowanych przez Cybińskie Stowarzyszenie Rozwoju PRO-EKO w partnerstwie z Urzędem Gminy Cybinka, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cybince, Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Cybinka oraz Lasami Państwowymi Nadleśnictwa Cybinka.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza seniorów z Klubu Senior+ na "Warsztaty z ziołolecznictwa", które odbęda się 15 lipca o godzinie 16:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...