_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

"Re.Akcja jak z obrazka"

W  marcu 2022r. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince podpisał wspólnie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 umowę na realizację projektu pn. „Re.akcja jak z obrazka”. 
Czytaj więcej...

Po przerwie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się w ten czwartek - 28 kwietnia o godzinie 15:00 w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...
Zapraszamy na kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w czwartek 7 kwietnia o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy wielkanocne ozdoby ze słoików. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.
Czytaj więcej...

Zapraszamy na kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w czwartek 31 marca o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy kartki wielkanocne oraz będziemy kończyć – malować farbami nasze prace z gliny.

Czytaj więcej...
ZAJĄC - Wielkanocny Konkurs Roidzinny

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych mamy dla państwa konkurs 😊.

„ZAJĄC – Wielkanocny Konkurs Rodzinny” jak sama nazwa mówi, chcemy tym konkursem zaangażować rodziny do działania i zabawy przy realizacji wspólnego celu a tym celem jest oczywiście zając – nie taki zwykły bo wielkanocny 😊

Czytaj więcej...
Przebojowy Prima Aprilis

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince ma przyjemność poinformować, że 6 kwietnia odbędzie się już VI edycja „Przebojowego Prima Aprilis”. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Cybinka zarówno do występów na scenie jak i do zapełniania widowni :).

Czytaj więcej...