_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Zapraszamy na warsztaty plecionkarskie - kosze wiklinowe z pracownią "Artex", które odbędą się już 4 listopada br. od godz. 13 w salach naszego budynku. Koszt uczestnictwa w takich zajęciach to 50 zł. Ilość miejsc ograniczona, dlatego zapisy przyjmowane są w sekretariacie MGOK Cybinka oraz u Animatora Kultury. 

Czytaj więcej...

Myśleliście już o tym jak spędzicie tę najhuczniejszą noc w roku? Już nie musicie, bo mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia - "Sylwester u Ojca Chrzestnego" w MGOK! Zapewniamy: klimatyczną muzykę, przystawki, ciasta, owoce, gorące napoje oraz dwa ciepłe posiłki! Bilety do nabycia w sekretariacie MGOK! Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów życzy Dyrektor MGOK Cybinka Ewelina Skórska wraz z pracownikami.

Czytaj więcej...

Warsztaty z szydełkowania

Pierwsze zajęcia z szydełkowania, które poprowadziła pasjonatka szydełka Aneta Dobrzańska z Pracowni Romantyczne Szydełko odbyły się 10 października w MGOK Cybinka. Uczestnicy zaczęli od prac związanych ze zbliżającymi się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdki, aniołki, bombki były tematem tego spotkania. Następne zajęcia już w następny wtorek. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Jesień w Klubie Mam

W poniedziałek 9 października, po długiej wakacyjnej przerwie ruszył Klub Mam. Zaczęliśmy jesiennymi warsztatami dla najmłodszych. Kolejne zajęcia już 16 października o godz. 10:00. Zapraszamy mamy z maluszkami!

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na jesienne zajęcia plastyczne, które odbędą się już 12 października br. (czwartek) o godz. 15:00 w świetlicy _kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W programie: jesienne lampiony z liści oraz ludziki z szyszek, kasztanów i żołędzi. Zajęcia są bezpłatne!

Czytaj więcej...

Już 14 października br. o godz. 17:00 z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali widowiskowej MGOK Cybinka odbędzie się koncert operetkowy w wykonaniu solistów scen poznańskich: Karoliny Garlińskiej, Macieja Ogórkiewicza oraz Klaudiusza Kapłona. Bilety w cenie 10 zł/szt. dostępne są do nabyca w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Jesień w Klubie Mam

Zapraszamy na spotkanie z jesiennymi warsztatami dla najmłodszych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Jesień w Klubie Mam odbędzie się już w poniedziałek, 9 października br. o godz. 10:00.

Czytaj więcej...

Kolejna niedziela filmowa przed Nami! Zapraszamy 8 października do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 wspólnie z Vaiana przeżyjemy pełną przezabawnych zdarzeń przygodę. Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych komedię romantyczną, która pokaże nam wszystko, albo nic.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na szydełkowanie

Drodzy Panowie, Drogie Panie! MGOK Cybinka zaprasza na szydełkowanie! Zajęcia poprowadzi artystka, pasjonatka szedłka Aneta Dobrzańska z Pracowni Romantyczne Szydełko! Pierwsze zajęcia już we wtorek 10 października, godz. 17:30 w MGOK Cybinka. Chętne osoby prosimy o kontakt u Animatora Kultury tel. 507 600 636.

Czytaj więcej...