_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W piątek  19 stycznia 2018 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbył się bal seniorów. Na uroczystość przybyło około 60 seniorów oraz seniorek z naszej Gminy.

Czytaj więcej...

XVI Koncert Noworoczny

W tym roku Ognisko Muzyczne w Cybince świętuje jubileusz 40-lecia działalności. Z tej okazji dnia 21 stycznia odbył się wyjątkowy XVI Koncert Noworoczny. Koncert, bez którego wielu mieszkańców naszej Gminy nie wyobraża sobie początku nowego roku. Dwukrotnie wypełniona po brzegi sala rozbrzmiewała wspaniałymi dźwiękami  instrumentów oraz śpiewem artystów. Profesjonalne przygotowanie oraz wykonanie utworów w pełni zadowoliły najbardziej wymagających melomanów.

Czytaj więcej...

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko. Ofertę na stanowisko informatyka/operatora sprzętu w Świetlicy_Kultury Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince, ul. Słubicka 28 może złożyć kandydat, który spełnia następujące wymagania:

Plik do pobrania

W czwartek, 18 stycznia w świetlicy MGOK z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka odbyły się warsztaty dla dzieci, na których uczestnik wykonał własnoręcznie i od serca laurkę. Korzystając z okazji, składamy wszystkim babciom i dziadkom najlepsze życzenia: zdrowia i pociechy z wnucząt.

Czytaj więcej...

28 stycznia (niedziela) o godz. 15:00 w sali kinowej MGOK Cybinka odbędzie się Koncert Charytatywny na odbudowę mini skansenu w Białkowie. Wystąpi Amatorski zespół artystyczny "Drzewiczanie" z Kostrzyna n/Odrą oraz Formacja Artystyczna "Sześciopak" z Czerwieńska. W trakcie koncertu odbędzie się kwesta na odbudowę spalonego mini skansenu w Białkowie. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

"W Krainie Pani Muzyki"

We wtorek, 16 stycznia w sali kinowej MGOK Cybinka odbył się jeden z koncertów z cyklu "W Krainie Pani Muzyki", na który przybyli uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Cybince.

Czytaj więcej...

Podsumowanie WOŚP

W dniu 14 stycznia 2018 r. w Cybince odbył się 26 finał WOŚP, podczas którego zbieraliśmy pieniądze na zakup nowego sprzętu medycznego koniecznego do leczenia noworodków. Był to drugi tak gorący finał WOŚP w naszej Gminie. Z roku na rok nabieramy rozpędu i pobijamy rekordy. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i darczyńców w tym roku w Cybince udało nam się zebrać 25 225,99 zł, 269,36 EUR.

Czytaj więcej...

Bal Seniora

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Bal Seniora, który odbędzie się 19 stycznia 2018r. o godz. 17:00 w sali bankietowej MGOK Cybinka. Zapewniamy ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Zapisy na bal trwają do 16 stycznia (wtorek) w Sekretariacie MGOK Cybinka. Liczba miejsc ograniczona! Zagra i zaśpiewa Marian Dworak. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

W dniu 5 stycznia 2017 r. w sali kinowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się już po raz drugi Gala wręczenia wyróżnień Burmistrza Cybinki „Perły Cybinki 2017”. Uroczystość  była podziękowaniem dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego, aby nasza mała ojczyzna, była znana w świecie, stawała się ciekawym miejscem do życia.

Czytaj więcej...