_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Niedziela Filmowa

Na niedzielę 23 czerwca przygotowaliśmy coś dla kinomanów. Dwa filmy w naszym cyklu Niedziela Filmowa. Na godzinę 15:00 kino familijne a o 17:00 komedia obyczajowa. Zapraszamy do chłodnego kina :).

Czytaj więcej...

Zespół Antidotum obchodził 16 czerwca Jubileusz 5 lecia swojej działalności.

Ujmuje niezwykłą energią i towarzyszy Gminie Cybinka podczas każdej gminnej uroczystości – Zespół Antidotum. Można by rzec królowe i królowie cybińskiej sceny. Przekonaliśmy się o tym podczas wczorajszego Jubileuszu.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci na POMYSŁ NA WAKACJE w Kłopocie, które odbędą się w dniach od 1 do 5 lipca. Ilość miejsc ograniczona. Wiek dzieci od 3 do 10 lat. Zapisy i info u Pani Sołtys Kłopotu.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci na POMYSŁ NA WAKACJE w Rąpicach, które odbędą się w dniach od 24 do 29 czerwca. Ilość miejsc ograniczona. Wiek dzieci od 3 do 10 lat. Zapisy i info w szkole w Rąpicach w godz. 7-13 do 19 czerwca. Więcej szczegółów na plakacie.

Czytaj więcej...

Warsztaty Decoupage

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk serdecznie zaprasza seniorów na Warsztaty Decoupage, które odbędą się 27 czerwca o godz. 16:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

Czytaj więcej...

Informacja

Informujemy, że 21 czerwca (piątek) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!

12 czerwca dzieci z filii w Rąpicach odwiedziły Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Słońcem” w Bieganowie. Na początku wizyty Pani Kierownik opowiedziała maluchom o działalności swojej jednostki, a następnie oprowadziła je po terenie placówki. Panie pracujące w ośrodku przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci: wspólne gry i zabawy, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych oraz przepyszny poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wizytę.

Czytaj więcej...

Rowerowe Wakacje

Informujemy, że w okresie od 24 czerwca do 5 lipca odbędą się "Rowerowe Wakacje 2019" organizowane przez Cybińskie Stowarzyszenie Rozwoju PRO-EKO.

Czytaj więcej...

4 i 11 maja odbyły się kolejno trzecia i czwarta lekcja z seniorkami. Na trzeciej wkroczyliśmy w świat internetu. Panie zapoznały się z przeglądarką internetową, zobaczył w jaki sposób mogą wyszukiwać interesujące je strony i informacje. Na lekcji 4 założyliśmy konta e-mail i przetestowaliśmy wysyłanie i odbieranie wiadomości.

Czytaj więcej...