_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W piątek, 30 sierpnia o godz. 19:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbędzie się koncert zespołu pARTyzant. Bilety w cenie 30 zł/osoby dostępne od piątku - 9 sierpnia. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

Informacja

Informujemy, że 16 sierpnia (piątek) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!

6 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty dla dorosłych. Łapacze snów to wymyślone przez Indian ozdobne amulety ochronne. Wierzono, że nocne koszmary zatrzymują się na sieciach i spływają po piórach, podczas gdy dobre sny spokojnie przez nie przechodzą. Na warsztatach Panie nauczyły się, jak wyplatać łapacz snów. Własnoręcznie wykonany amulet na pewno będzie piękną dekoracją w domu i zapewni spokojny sen.

Czytaj więcej...

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza na spektakl kabaretowy Old Spice Girls, czyli Babski Kabaret, który odbędzie się w piątek 6 września o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MGOK. Bilety: 25zł/osoby dostępne w sekretariacie MGOK. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spektaklu w przypadku zbyt małej ilości uczestników. 

Czytaj więcej...

Wielki Dzień Pszczół

Zapraszamy przedszkolaków na Wielki Dzień Pszczół, który odbędzie się w czwartek 8 sierpnia o godzinie 10:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na pokaz sztuk magicznych połączony z warsztatami magii, który odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince 29 sierpnia (czwartek) o godzinie 11:30.

Osoby chcące wziąć czynny udział w warsztatach muszą zabrać ze sobą talię kart. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy oraz zgody na udział w warsztatach dostępne w świetlicy_Kultury MGOK.

Czytaj więcej...

IV Turniej FIFA

Zapraszamy dzieci i młodzież z terenów Gminy Cybinka w wieku do 16 roku życia do zapisywania się na IV Turniej FIFA, który odbędzie się 27 sierpnia w sali kinowej MGOK o godz. 10:00.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk serdecznie zaprasza Seniorów na letnie grillowanie, które odbędzie się 8 sierpnia o godz. 14:00 w Siedzibie Klubu Senior+ w Cybince. W programie zajęcia ruchowe i zajęcia kulinarne.

Projekt realizowany przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum we współpracy z Gminą Cybinka dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza seniorów z Klubu Senior+ na "Warsztaty kulinarne", na których ulepimy różnego rodzaju pierogi. Warsztaty odbędą się 13 sierpnia o godzinie 12:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. 

Czytaj więcej...

Warsztaty dla dorosłych

Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych na warsztaty "Łapacze snów", które odbędą się we wtorek 6 sierpnia o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy. 

Czytaj więcej...