_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Klub Komedii

17 kwietnia deski naszej sceny nieprzewidywalnym humorem wypełnili członkowie Klubu Komedii. Piotr Spychała, Wojciech Leśniowski, Paweł Kaszkowiak i Grzegorz Kowalczuk dali popis oparty na trudnej sztuce improwizacji.

Czytaj więcej...

16 kwiecień czyli drugi dzień naszej „Przerwy Wielkanocnej” to coś dla ducha i dla ciała J. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach kulinarnych, na których przygotowywali i dekorowali ciastka do wypieków. W przerwach dzieci tworzyły wielkanocne ilustracje a na koniec skonsumowały owoc swojej pracy J

Czytaj więcej...

Informacja

Informujemy, że w dniu 2.05.2019 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!

Kiermasz Wielkanocny 2019

Wielkanoc, jak każde polskie święto, obrosła tradycją. Towarzyszy jej m.in. palma wielkanocna, koszyczek na święconkę i oczywiście wiele świątecznych ozdób. Tradycją w naszej Gminie stał się również Kiermasz Wielkanocny. Doroczny Kiermasz, który odbył się 13 kwietnia 2019 r. otworzył Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk w obecności Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej – Piotra Jędrzejewskiego i Proboszcza Parafii w Cybince – Ks. Piotra Kępki.

Czytaj więcej...

Wielkanocne warsztaty

W czwartek, 11 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty Wielkanocne z wykorzystaniem styropianowych jajek. Uczestnicy zajęć najpierw malowali jajka farbkami a następnie ozdabiali je cekinami, wstążkami oraz metodą decoupage.

Czytaj więcej...

Przerwa Wielkanocna

Zapraszamy dzieci na "Przerwę Wielkanocną" do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. W dniach 15-17 kwietnia (poniedziałek - środa) przygotowaliśmy dla Was świąteczne atrakcje. Więcej na plakacie.

Czytaj więcej...

Kiermasz Wielkanocny

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 13 kwietnia (sobota) w godzinach od 14-16 przy Placu Kultury MGOK. W programie m.in. występy artystyczne, możliwość nabycia dekoracji wielkanocnych oraz tradycyjnych potraw.

Czytaj więcej...