_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.
Aby upamiętnić Narodowy Dzień Zwycięstwa i wydarzenia z nim związane, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince przygotował dla Państwa konkurs z wiedzy historycznej z okresu II Wojny Światowej.
Czytaj więcej...

Rozpoczynamy konkurs „Quiz geografa”, który skierowany jest do mieszkańców gminy Cybinka. Poniżej przedstawiamy zestaw pytań, odpowiedzi należy udzielać na karcie odpowiedzi, którą należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Życzymy powodzenia!!!

Czytaj więcej...
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą „Zakładkę do książki”. Prace należy dostarczyć do sekretariatu MGOK do piątku 23 kwietnia. Więcej informacji na plakacie i w regulaminie!
Czytaj więcej...

Konkurs "Quiz Geografa"

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince z okazji „Dnia Geografa” zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Cybinka do wzięcia udziału w wielkim teście z geografii. Pytania w formie testu będą opublikowane 23 kwietnia (piątek) o godzinie 15:00 na naszej stronie www.mgokcybinka.pl o czym poinformujemy również na Facebooku.
Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

15 kwietnia (czwartek) obchodzimy Światowy Dzień Sztuki. Święto to zostało ustanowione w 2011 roku i ma na celu promowanie sztuki oraz zwiększanie świadomości społeczeństwa wobec wszystkich dziedzin sztuki i kultury. Sztuka jest piękniejszą stroną ludzkości i stanowi fundament człowieczeństwa. Sztuka towarzyszy nam praktycznie od samego początku cywilizacji ludzkiej. To sposób na to, by zachwycić, wzruszyć, zrelaksować.

Czytaj więcej...
Czekolada... znamy ją wszyscy, ale czy wszyscy wiemy, że 12 kwietnia obchodzony jest  Dzień Czekolady? Tak, tak... czekolada też ma swoje święto. W związku z tym Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince przygotował dla wszystkich piszących -  tych mniejszych i tych dużych konkurs literacki z tej właśnie okazji! 
Czytaj więcej...