_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

28 lutego, w ramach projektu "Kreatywna edukacja. Palący problem - niska emisja" dofinansowanego przez CZG-12. Uczestników Klubu Senior+ Cybinka edukowała Justyna Piwońska z firmy Ekosfera. Temat zanieczyszczenia powietrza dotyka nas wszystkich, dlatego uczestnicy żywiołowo debatowali o tym "palącym problemie" w naszym kraju. Po części edukacyjnej odbyły się zajęcia kreatywne - wstęp do zajęć z wikliny papierowej.

Czytaj więcej...

5 marca w poniedziałek odbył sie kolejny koncert z cyklu "W Krainie Pani Muzyki". Tym razem było to "Jezioro łabędzie" - balet Piotra Czajkowskiego.

Czytaj więcej...

Niestety tydzień zajęć w czasie ferii w fili w Rąpicach szybko minął. Dzieci przybywały codziennie z uśmiechem na twarzy na zajęcia. A zajęć nam nie brakowało! Była wspólna zabawa, warsztaty plastyczne z zimną porcelaną, podczas, których dzieci wykonywały ozdobne figurki, breloczki czy nawet biżuterię.

Czytaj więcej...

XII Gminny Turnij Tenisa Stołowego pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka już za nami. Zawody zorganizowane przez MGOK w Cybince odbyły się 24 lutego 2018 r. na hali sportowej. Do rywalizacji o najlepsze miejsca stanęło 29 uczestników w 3 kategoriach. Na zwyciezców czekały medale i atrakcyjne nagrody wręczane przez Burmistrza Marka Kołodziejczyka oraz Dyrektor MGOK Ewelinę Skórską.

Czytaj więcej...

Gry przyrodnicze w terenie, zajęcia edukacyjne, gipsowe postaci, malowanie na kafelkach, rzeźby z masy porcelanowej, domki z kartonu i kulinarne przygody z pieczeniem i dekorowaniem ciastek. To wszystko (i jeszcze więcej) działo się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Kreatywnie i wesoło - tak minął nam drugi tydzień ferii w domu kultury w Cybince. Dziękujemy za niezawodną współpracę Panu Krzysztofowi Gajdzie z Krzesińskiego Parku Krajobrazowego oraz Pani Beacie Taryma z Nadleśnictwa Cybinka.

Czytaj więcej...

Ferie w MGOK

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia organizowane w MGOK podczas ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą w drugi tydzień ferii od poniedziałku do soboty - 24 lutego. Dodatkowo zapraszamy na darmowe korzystanie z konsoli PS4 oraz gry planszowe. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO JUŻ ZA ROGIEM!

To już XII odsłona zmagań młodych pingpongistów! Tegoroczne zawody pod patronatem Burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka odbędą się w ostatnią sobotę tego miesiąca (24 lutego) na Hali Sportowej w Cybince. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału – zarówno zawodników jak i podsycających sportowe emocje kibiców. 

Czytaj więcej...