_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

27 sierpnia - drugiego dnia „Pomysłu na Wakacje z MGOK Cybinka” odbył się VI Turniej FIFA. w Sali kinowej MGOK Cybinka do rywalizacji stanęło 15 zawodników. Po rozlosowaniu miejsc przystąpiliśmy do rozgrywek. Po ponad 3-godzinnych, zaciętych zmaganiach wyłoniliśmy trójkę najlepszych.

Czytaj więcej...
W poniedziałek, 26 sierpnia rozpoczął się tydzień zajęć „Pomysł na Wakacje z MGOK Cybinka", na które zapraszał wszystkie dzieci Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk. W tym dniu odbyły się warsztaty plastyczne podczas których każdy samodzielnie wykonał ramki na zdjęcia z wakacji. Zajęcia wymagały od dzieci dużo cierpliwości i dokładności.
Czytaj więcej...

Lawendowa Cybinka

Cybińskie Stowarzyszenie Rozwoju PRO-EKO w partnerstwie z Biblioteka Publiczną Miasta i Gminy Cybinka z dniem 1 sierpnia 2019 roku przystapiło do realizacji projektu "Lawendowa Cybinka".

Czytaj więcej...

Dnia 20 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbył się kurs dla seniorów z udzielania pierwszej pomocy. Przeprowadził go ratownik medyczny z Cybinki, który na wstępie przedstawił bardzo przydatną i ważną wiedzę na temat pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Wakacji

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież 30 sierpnia w piątek na Pożegnanie Wakacji.

Na placu przy MGOK Cybinka od godziny 12:00 czekać będzie moc atrakcji :)

Czytaj więcej...
Pierogi z mięsem, ze szpinakiem, ruskie, z kapustą i grzybami, czy z jagodami, to tylko niektóre z przepysznych dań, które powstały podczas trwania warsztatów kulinarnych 13 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Panie z Klubu Senior+ podczas spotkań kulinarnych nie tylko wzbogacają swoją wiedzę, ale zdobywają nowe doświadczenia i wymieniają się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami kulinarnymi.
Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza dzieci i młodzież na POMYSŁ NA WAKACJE z MGOK Cybinka, które odbędą się w dniach od 26 do 30 sierpnia. Szczegóły na plakacie. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i info w Świetlicy_Kultury MGOK Cybinka (Tel: 68 391 13 42)

Czytaj więcej...
W dniach 5 - 9 sierpnia w Białkowie odbyły się zajęcia wakacyjne pod hasłem „Tęczowe wakacje”. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych na których wykonywały kolorowe tęcze, rysowały i malowały. Tworzyły także ciekawe konstrukcje z klocków. Każdego dnia odbywały się  zajęcia rytmiczno-muzyczne, na których w rytm muzyki wspólnie tańczyły.
Czytaj więcej...

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk serdecznie zaprasza Seniorów wraz z osobą towarzyszącą na kurs pierwszej pomocy, który odbędzie się 20 sierpnia (wtorek) o godzinie 12:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. 

Czytaj więcej...

8 sierpnia wspólnie z dziećmi z Bajkowego Przedszkola w Cybince obchodziliśmy „Wielki Dzień Pszczół”. Przedszkolaki dowiedziały się jakie rozróżniamy pszczoły, gdzie one mieszkają i dlaczego są dla nas tak ważne. Po krótkim wstępie dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych, podczas których powstały piękne pszczoły. Zwieńczeniem wizyty była degustacja miodowych ciasteczek (przepis poniżej) oraz bajka o Pszczółce Mai.

Czytaj więcej...