_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W dniu 7 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie, podczas którego Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk podziękował ustępującym sołtysom oraz powitał nowo wybranych na kadencję 2019-2024. W spotkaniu oprócz Sołtysów uczestniczyli także: Agnieszka Skiba – Skarbnik oraz Sebastian Łukaszewicz – Sekretarz Gminy Cybinka.

Czytaj więcej...

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież 14 maja na „Dźwięki ekologii” – warsztaty ekologiczne, na których zrobimy dzwonki wietrzne z plastikowych butelek.

Czytaj więcej...

12 maja zapraszamy wszystkich do kina na Niedzielę Filmową. O 15 propozycja dla najmłodszych o perypetiach zabawnego misia w Nowym Jorku. Natomiast o 17 prawdziwa gratka dla melomanów i pozycja obowiazkowa dla fanów zespołu Queen. Film z 4 oskarami i wieloma innymi nagrodami na koncie. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...

15 lat temu Polska stała się częścią europejskiej wspólnoty. Czym jest owa wspólnota? Jakie są jej duchowe korzenie? O tym wszystkim opowiada wystawa Ojcowie Założyciele UE, przygotowana przez Narodowe Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się 9 maja (czwartek) o godz. 15:30. W programie: breloki do kluczy. Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy w świetlicy MGOK do 8 maja! 

Czytaj więcej...

Senior Dance 60+

Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk zaprasza na Senior Dance 60+. Impreza odbędzie się 15 maja o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Świetlicy_Kultury lub pod telefonem 68 391 13 42.

Czytaj więcej...

W czwartek, 25 kwietnia w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się XX Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Pro-Arte 2019”, którego organizatorem jest Biblioteka Publiczna w Cybince, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Słubicach. Jako pierwsi na scenie wystąpili gościnnie podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Bieganowie. 

Czytaj więcej...

RE.akcja 2019

W ramach projektu RE.akcja 2019 realizowanego przez MGOK w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 zapraszamy dzieci i młodzież na serię warsztatów Artystyczna Ekologia.

Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

W najbliższą niedzielę włącz przerwę i wpadnij się rozerwać do kina. Jak zawsze na Niedzieli Filmowej dwa seanse na godzinę 15 i 17. Będzie komediowo :)

Wstęp wolny!

Czytaj więcej...