_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.
Ostatnia w 2017 roku niedziela filmowa przed Nami! Zapraszamy 10 grudnia do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 razem z rasowym biznesmenem-dzieciakiem wykonamy tajną misję, która może zmienić losy świata! Na godz. 17:00 zapraszamy wszystkich fanów polskich komedii. Tym razem Juliusz Machulski w swoim najnowszym filmie zabiera nas w przewrotną komedią pełną najlepszego humoru. W filmie wystąpiła prawdziwa plejada gwiazd: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Andrzej Zieliński, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Michał Żurawski, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz Monika Olejnik, ze specjalnym udziałem.
Czytaj więcej...

W dniu 23 listopada w filii w Rąpicach świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione pluszaki. Podczas wspólnych zabaw maluchy opowiadały o swoich maskotkach, tańczyły w rytm piosenek o misiach, rozwiązywały zagadki o niedźwiadkach, a także kolorowały misiowe obrazki. Niespodzianką były odwiedziny Burego Misia oraz Misia Pandy, które przyniosły dzieciom ciasteczka z miodem oraz misiowe żelki. Na koniec dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Czytaj więcej...

We wtorek, 21 listopada w naszej gminie obchodziliśmy wyjątkowy jubileusz. Pan Alfons Łazarczyk, mieszkaniec Cybinki obchodził swoje 100 urodziny. Z tej okazji Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk, Dyrektorzy, Kierownicy i przedstawiciele jednostek podległych Gminie Cybinka, najbliższa rodzina oraz zaprzyjaźnieni mieszkańcy odwiedzili Jubilata w sali MGOK oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz kwiaty.

Czytaj więcej...

W czwartek, 16 listopada w sali MGOK odbyły się kreatywne zajęcia dla dzieci. Uczestnicy wykorzystując brystol, pastele i kolorowe ozdoby wykonali przepiękne maski niedźwiedzia i lisa. Dzieci bardzo chętnie kolorowały, wycinały i wyklejały maski. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy 30 listopada na obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Gminie Cybinka nad którymi patronat objął Burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11:00 w Sali Widowiskowej MGOK Cybinka. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

99 Rocznica Odzyskania Niepodległości w Gminie Cybinka została upamiętniona uroczystą Mszą Świętą odprawianą w kościele parafialnym w Cybince, oddaniem hołdu i złożeniem kwiatów pod tablicą "Pamięci Weteranów Walczących o Wolność i Niepodległość" oraz programem artystycznym w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk wygłosił również okolicznościowe przemówienie.

Czytaj więcej...

6 grudnia o godz. 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbędzie się "Choinka dla Dzieci Niepełnosprawnych". Akcja pod patronatem Burmistrza Marka Kołodziejczyka. W programie: poczęstunek dla dzieci, prezent upominkowy dla każdego dziecka, gry i zabawy, konkursy oraz malowanie twarzy. Zapisy odbywają się w OPS w Cybince w pokoju świadczeń socjalnych do 30 listopada 2017 r.

Czytaj więcej...

Kolejna niedziela filmowa przed Nami! Zapraszamy 19 listopada do sali widowiskowej MGOK. O godz. 15:00 spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami oraz, oczywiście z Minionkami! Na godz. 17:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych film komediowy. Trzej zdesperowani emeryci postanawiają napaść na bank, który pozbawił ich oszczędności...

Czytaj więcej...